Diyarbakır Koltuk yıkama fiyatları adlı yazımızda Duru temizlik olarak koltuk yıkama hizmetini nasıl ve ne kadara verdiğimizden bahsedeceğiz.

Diyarbakır koltuk yıkama işlemi Duru temizlik ile başladı bizden sonra diğer firmalara yayıldı 10 yıllık deneyimli personellerimiz tarafından koltuklarınız ilk günkü haline getirilmekte üzerinde en ufak bir leke bile bırakılmadan aynı zamanda koltuklarınızın parlaklığını ve canlılığını gidermeden işlem yapılmaktadır.

Diyarbakır da koltuk yıkama işleminde dikkat ettiğimiz hususların başında çalıştırdığımız personellerdir.Başlarda erkek personellerimiz bu işi yapıyordu ancak müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda bayan personelleri istihdam etmeye başladık böylelikle hem bayanların erkekler gibi çalışabileceğini ispatlamış olduk hemde müşterilerimiz daha rahat bir şekilde hizmet almaya başladı

  Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Duru Temizlik olarak bayan personellerimiz 3 motorlu endüstriyel koltuk yıkama makinemiz ile evinize geliyor.

Makinemiz’in tek motoru püskürtme özelliğine sahip diğer iki motoru da emiş özelliğine sahiptir,kombiden aldığımız sıcak suyla makinemizi doldurduktan sonra yıkma işlemi başlıyor.

Makine bir taraftan Deterjanlı sıcak suyu püskürtürken diğer taraftan da çift motoruyla güçlü bir şekilde emiş yapıyor koltukların üzerindeki tüm kirleri emiyor.Yıkama işlemi bittikten sonra makinenin içine bakmanızı tavsiye ediyoruz.Muhtemelen simsiyah hatta yoğun bir çamur tabakasıyla karşılaşacaksınız.

Lokantalar,kafeler,okullarda,yurtlarda ve açık alanlara sahip işletmelerde koltukları silerek temizlemek pek mümkün değildir.

Hatta bazı kafeler koltukların ve sandalyelerin yüzünü değiştirme aşamasında bizi ararlar.Bu şekilde işletmeleri milyarlarca liralık masraftan kurtarıyoruz

Koltuklar yıkandıktan sonra sonuca gerçekten inanamazlar.

Koltuk Yıkama Ne Kadara Mal Olur?

Evlerinizde bir takım koltuğu 150 TL ye yıkıyoruz. Ancak değerli müşterilerimiz için her çeşitli kampayalar düzenlemekteyiz zaman zaman bir takım koltuk fiyatı yerine iki takım koltuk yıkama kampanyalarımız olmaktadır.

İşletmeler için özel fiyatlarımız keşif yapıldıktan sonra verilmektedir.

Duru Temizlik olarak 2009’dan bu yana değerli halkımızın hizmetindeyiz.Diyarbakır koltuk yıkama fiyatları adlı yazımızı yazmamızın sebebi sizleri bilgilendirmek bu hizmeti uzun zamandır bizden alan bir çok müşterimiz olduğu gibi haberi olmayanları haberdar etmektir.  her geçen gün daha iyisini yapmak için siz değerli müşterilerimizden gelecek olan geri bildirimler çok önemidir.Koltuk yıkama ile ilgili tüm görüş ve önerileriniz için bize mutlaka ulaşın.


Youtube  İnstagram Facebook

 Google+ twitter