Diyarbakır Temizlikçi Arayanların Tek Adresi!

  • Neden Temizlikçi İhtiyacımı Duru Temizlikten Karşılamalıyım;
  • Diyarbakır temizlikçi ihtiyacının büyük bir kısmını karşılayan firmamız hem memleketimiz de istihdamı arttırmakta hemde siz değerli müşterilerimizin en büyük sorunlarından biri olan temizlik sorununu  ekonomik fiyatlar ve üstün hizmet anlayışı ile karşılamaktadır. Diyarbakır temizlik şirketlerinin ilki olan firmamız Diyarbakır da yeni bir sektörün oluşmasında ön ayak olmuştur.
  • Duru TemizlikDiyarbakır temizlikçi arayanların tek adresi tabi ki Diyarbakır temizlik şirketlerinin göz bebeği Duru temizlik neden mi? birlikte inceleyelim.
  • Duru temizlik 10 yıllık deneyimini kullanarak piyasadaki işini en iyi yapan personelleri bünyesine katar temizlikçiler içinde uygun çalışma ortamı ve dolgun ücret verdiğinden hep tercih sebebi olmaktadır.
  • Personellerimiz sürekli hizmet içi eğitimdedir. Temizliğin nasıl yapılacağı ile ilgili hep yeni şeyler öğrenirler deneyimli personellerimiz yeni işe aldığımız personelleri eğiterek müşterilerimize daha iyi bir hizmet verme anlayışı içerisinde bulunuruz.
  • Personellerimizin sigortalı olmaları ve iş güvenliği sertifikamız olması şirket doktorumuz tarafından sürekli kontrolden geçmesi hem müşterilerimiz açısından hemde personellerimiz açısından oldukça iyi sonuçlar doğurmakta bu sonuçlarda işimize çok iyi bir şekilde yansımaktadır.
  • Dışarıdan temizlik personeli çağırmanız halinde çağırdığınız personelin temizlik konusunda ne kadar iyi olduğunu ancak deneme yanılma yolu ile keşfedebilirsiniz. Şunu da unutmamalısınız ki iyi bir personelin performansını etkileyen bir sürü etken vardır. BUnların hepsini kontrol altında tutabilmeniz pek mümkün değildir bu yüzden işiniz tamamen şansa kalmıştır.
  • Şirket alarak personellerimiz sürekli kontrol altında performansları değerlendirmelere tabi tutulup yorgunluk durumları,hastalıkları,psikolojik durumları göz önünde bulundurulup olabilecek en iyi seçenek müşterilerimin evine gönderilir. Buda iyi bir hizmet olasılığını arttırır.
  • Çok fazla dikkat edilmeyen konulardan bir tanesi de temizlik personellerinin hangi ürünü nerede kullanması gerektiğini bilmemeleridir. Bu yüzden bazen evlerinizde yanlış malzeme kullanımı veya kazaya bağlı zararlar oluşabilir tabi ki bu tür durumlarda evinize gelen temizlikçi den zararınızı karşılamasını istiyemezssiniz ancak Duru temizlik olarak  müşteri evinde meydana gelebilecek her türlü zararı karşılamayı teyit ediyoruz.
  • Diyarbakır temizlikçi ihtiyacının büyük bir kısmını karşılıyor olmamız inanın tesadüf değil yukarıda sıraladığımız ve çok dikkat ettiğimiz kurallarımız bizi Diyarbakır temizlik şirketlerinin sektör lideri olarak tescillemiş bulunmaktadır.