[av_textblock size=” font_color=” color=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=”]

Duru Diyarbakır Temizlik Firması olarak temizlik şirketleri sektöründe güvenilir ve titiz temizlik anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin iş yeri ve plazalarına ferah ve etkili bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Dış Cephe Temizliği ile plazaların dış cepheleri, pencereleriniz, camekan kapılarınız işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzca titiz ve itina ile temizlenir. Titiz ve güvenilir temizlik anlayışımız ile iş plazalarınızın dış cephesinin uzak mesafelerden bir yıldız gibi parıldamasını sağlıyoruz. Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.

Dış Cephe Temizliğinde Neden Duru Temizliği Tercih Etmeliyim?

Her türlü dış cephe temizliği hizmetlerinide yapan firmamız öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir bu alandada engin tecrübe ve ihtisaslaşma sağlamış olan Duru Diyarbakır Temizlik şirketi siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliğinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

Duru Diyarbakır Temizlik Firması olarak “Daha İyi Hizmet” hedefimizin, kendimizle yarışmak anlamına geldiğinin bilincindeyiz. Biz, her hizmet alıcısına zaman içinde ” Daha İyi Hizmet “e kavuşturacağımıza inanmaktayız.Müşterilerimizden gelen geri bildirimler göre hareket etmekteyiz.

Duru Diyarbakır Temizlik Firması seçmekle, kendini müşteri hizmetine adamış personelin sunduğu imkanlardan yaralanacaksınız. Kişiye ve kuruma özel ilgimiz, sistemimizin gerektirdiği sürekli eğitim, teknik destek ve kaynaklarla birleşerek eşi bulunmaz bir hizmet sunmaktadır.

Bunun yanısıra, müşteri ziyaretleri ve kalite kontrol araştırmalarıyla sizleri memnun etmeyi hedefleyen Duru Diyarbakır Temizlik Şirketi tüm günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla, size iletişim olanağı da sunmaktadır.

Duru Diyarbakır Temizlik Firması yöneticilerini, ihtiyaçlarınız hakkında sizinle konuşmak üzere,her zaman hazır bulacaksınız. Sorumlu elemanlarımız profesyonel ve süraatle cevap vererek; müşterilerimize verdiğimiz beklentilerini yerine getirmektedirler.

Duru Diyarbakır Temizlik Şirketi, elemanlarının gelişimini odak noktası olarak alması, temizlik hizmetinin tutarlı ve kaliteli insanların işbaşında olmasını zorunlu kılar.

Yöneticilerimiz ve dinamik personelimiz eğitimleri ve sertifika sınavlarından ve elemelerden sonra işe başlamakta; eğitimi mütakiben, beklentileri belirleyen, amaca hazırlayan, sonuçları ölçen, izleyen, ödüllendiren kalite sürecinin kontrolü ile hizmete devam etmekteyiz.

 Dış Cephe Temizliğinde Hangi Ekipmanları Kullanıyoruz;

Dış cephe temizliği yapılacak alan tespit edildikten sonra kullanılan ekipmanları belirliyoruz bu belirleme işlemi yapılırken; güvenlik,ekonomiklik,pratiklik ön planda tutuluyor.

Kullandığımız ekipmanlar Teleskopik sap,vinç,asansör,dağcı ekip ve son robotik dış cephe temizliği ekipmanları kullanımı profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor.Önemli olan en ekonomik ,güvenli ve hızlı şekilde müşterilerimizin beklentilerini karşılamak yukarıdaki videolarımız da yaptığımız işlerden örnekler sergiledik bizimle çalışmak isteyen müşterilerimiz referans olarak bu firmalarla iletişim kurabilirler Dış cephe temizliğinde kendimize güveniyoruz.Bizimle iletişime 7/24 geçebilirsiniz.
[/av_textblock]

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]


Duru Temizlik Şirketi

Diclekent Mahallesi, 250. Sk. 16/B, 21070 Kayapınar/Diyarbakır, Türkiye

Telefon+90 532 570 30 38


 Duru Temizlik Yılmaz Güney Şubesi

 Peyas Mah, Tekya, Mapa Yolu, 307. Sk. D:Sitesi Altı, 21000 Kayapınar/Diyarbakır, Türkiye

Telefon+90 505 636 14 25


[/av_textblock]