• VİLLA TEMİZLİĞİ

  Temizlik hizmetleriyle tüm müşterilerine memnuniyet garantisi veren Özkan Temizlik, sürekli temizlik personeli başında durmaya ve cep yakan yüksek harcamalar yapmaya gerek kalmadan yaşam alanlarında arzu edilen hijyen ve temizliğe sahip olma fırsatı sunuyor.

  BİLGİ ALINİLETİŞİME GEÇİN
 • OFİS TEMİZLİĞİ

  Ofis temizlik hizmetlerimizden faydalanarak iş yerlerinizin müşterilerinizin gözündeki itibarını yükseltebilirsiniz.

  BİLGİ ALINİLETİŞİME GEÇİN
 • EV TEMİZLİĞİ

  Evlerinizin tüm hijyen ihtiyacını insan sağlığına zarar vermeyen temizlik ürünleri kullanarak büyük bir titizlikle karşılıyoruz.

  İNCELEİLETİŞİME GEÇİN
 • CAM TEMİZLİĞİ

  Ticari işletmeler için kurumsal temizlik hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışan İstanbul Temizlik aynı profesyonellikle cam temizliği konusunda da memnuniyet garantili ve cazip fiyatlı hizmetler sunuyor

  BİLGİ ALINİLETİŞİME GEÇİN

DIYARBAKIR TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul genelinde, haftanın 7 günü kesintisiz olarak hizmet veren İstanbul Temizlik, profesyonel ekipleri ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla hizmetinizde.

Her bütçeye uygun temizlik hizmetleri sunan firmamız hizmet kalitesini, müşterilerinin talepleri doğrultusunda günden güne biraz daha arttırarak günümüzde İstanbul temizlik firmaları arasında en önde yer alan isimlerden birine dönüşmüştür.

Ev, işyeri ve apartmanların iç dış mekân temizliği için sunduğumuz düzenli hizmetler sayesinde firmamızla bir kere anlaşarak, temizlik yükünden memnuniyetinizi sağlayacağından emin olabileceğiniz hizmetlerle kurtulabilirsiniz.

Titiz bir çalışma anlayışına sahip olan temizlik ekibimiz insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen temizlik ürünleriyle çalışmakta, bireysel ve ticari ihtiyaçlarınızın tamamında aynı profesyonelliğe sahip ekipler görevlendirmektedir.

 • HIZLIYIZ

  Bizden hizmet almak ya da kafanıza takılan sorular hakkında cevap almak için hemen iletişime geçebilirsiniz. Mail ya da telefon yoluyla sizlere hemen dönüş sağlıyor olacağız.

 • TECRÜBELİYİZ

  Temizlik ekibimiz, yıllardır bu sektörde çalışan ve kendini kanıtlamış kişilerden oluşmaktadır.

 • MUTLU PERSONELLER

  Siz değerli müşterilerimizin mutlu olabilmesinin yolunun personel mutluluğundan geçtiğinin farkındayız. Bu yüzden çalışanlarımızın mutluluğu bizim için çok önemlidir.

 • GÜVENLİ ÜRÜNLER KULLANIYORUZ

  Temizlik hizmetlerimizde kullandığımız ürünler sağlık açısından hiçbir sorun oluşturmayacak son derece kaliteli temizlik malzemelerinden oluşmaktadır.

TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ

Ev Temizliği

Ofis Temizliği

Cam Temizliği

Duru Temizik

Villa Temizliği

Zemin Temizliği

İnşaat Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Koltuk Yıkama

Bazı Müşterilerimizin Görüşleri

Ahmet K. (29)

Firmam için temizlik hizmeti aldım ve çok memnun kaldım, en kısa sürede tekrar çalışmak dileğiyle.

Ahmet K. (29)
Elif K. (58)

İş yerimizin temizliğini çok hızlı ve titiz bir şekilde gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederim. En kısa sürede tekrar çalışmak dileğiyle.

Elif K. (58)
Mehmet C. (45)

Yıllardır bu firmayla çalışıyorum ve çalışmaya da devam edeceğim. Güler yüzlü ve ilgili personeller için teşekkürler.

Mehmet C. (45)
Okan B. (24)

İlk kez çalışmama rağmen çok memnun kaldım. Evimin temizliği için artık sık sık görüşeceğiz.

Okan B. (24)