Referanslarmızı merak ediyorsanız Duru temizlik 12 yıldır binlerce ev temizliği binlerce iş yeri temizliği yapmış olan temizlik şirketidir.

Diyarbakır’ın en eski profesyonel temizlik şirketi olan Diyarbakır Duru Temizlik 2009 dan bu yana hizmet vermektedir. Bu süre zarfında temizlik ile ilgili farklı alanlarda hizmet verdik . Bunlar Ev temizliği, Büro ve iş yeri temizliği , dış cephe temizliği , havuz temizliği , koltuk yıkama hizmetleri ,inşaat sonrası temizlikler bazılarıdır. Her bir temizlik türünden binlercesini gerçekleştirmiş olan firmamız , her bir kolda uzmanlaşmış ekipler ile çalışmaktadır. Yıllar içerisinde hangi işin en iyi şekilde ve en ekonomik şekilde yapıldığını özümsedik. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaç edindik.

Referanslarımız ve Temizliğini Yaptığımız Yerler

Sayısız yaptığımız kamu kurum ve kuruluşlarının temizlikleri ve özel iş yerlerinin temizliklerini dan sıralayalım. Kamu kurum ve kuruluşlarından başlayalım . Diyarbakır Adliye binasının dış cephe temizliği ve iç genel temizliği , Diyarbakır yeni SGK binasının temizliği , Diyarbakır Çevre ve şehircilik bakanlığı genel temizliği, Dicle üniversitesi yeni acil binasının genel temizliği, Sayısız aile hekimliği , Ziraat Bankalarının aylık tüm genel temizliği yapmış olduğumuz temizliklerden bazılarıdır.

Özel kuruluşlara örnekler vermemiz gerekirse Ceylan Karavil park açılış temizliği , Forum Diyarbakır açılışta mağaza temizlikleri örnek olarak gösterilebilir. Bunun dışında aklımıza gelmeyen yüzlerce işyeri temizliğini gerçekleştirmiş olan Diyarbakır temizlik şirketleri içerisindeki en deneyimli temizlik şirketiyiz. Duru temizlik yapmış olduğu bu işlerde ki deneyimi müşterilerine memnuniyet olarak geri sunmaktadır . Diyarbakır temizlik piyasasının müşteri memnuniyeti en yüksek olan firması özelliğini taşımaktayız. En büyük referansımız elbette ki bugüne kadar iş yapmış olduğumuz müşterilerimiz dir. Bizi onlardan sorarak veya google’daki işletmemizde ilgili olan yorumları inceleyerek araştırabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler ev temizlikleri ,ofis ve işyeri temizlikleri, dış cephe temizlikleri ,koltuk yıkama hizmetleri havuz temizlikleri ,okul ve fabrika temizlikleri gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Yukarıda saydığımız tüm temizlik hizmetlerinde en yüksek standartları adanmış ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Yine de bizimle ilgili daha fazla referans ulaşmak istiyorsanız. Altta bulunan linkimizi tıklayarak bütün yaptığımız işleri görebilirsiniz.

REFERANSLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN