Diyarbakır inşaat sonrası temizlik konusunda en yetkin ve tecrübeleri elemanlara sahibiz. On binlerce inşaat sonrası temizlik yapmış temizlik firmasıyız.

Evinizde veya iş yerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın Duru Diyarbakır Temizlik şirketi burada.

İnşaat sonrası temizliklerimiz ile ilgili güncel fiyatlarımızı merak ediyorsanız? Diyarbakır temizlik şirketleri fiyatları adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Diyarbakır’da Son 10 Yılda İnşaat Sektörünün Gelişmesiyle Ev Kredilerinin Kolaylaşması Sonucunda Ev Alımlarının ve İnşaatların Hızlanması Sonucunda Bir İhtiyaç Haline Gelen inşaat sonrası temizlik Hizmetleri Kaliteli Personel ihtiyacı doğurmuştur. bu yüzden de  Bir Çok Temizlik Firması Bu Alanlarda Faaliyet Göstermeye Başlamıştır. Bunun neticesi olarak Yanlış Temizleme Hijyen Eksikliği Gibi Sorunlar Baş Göstermeye Başlamıştır. inşaat sonrası temizlikte Dikkat Edilmesi Gereken En Önemli Konulardan Biri Olan  Moloz yıkıntı boya gibi atıkların temizlenmesi sırasında kimyasal maddeler kullanıldığından evde yasayan çocuk ve yaşlılar için bir risk taşımaktadır. bunların önlenmesi için  Temizlik Yapılmadan Önce Temizlik Yapılacak alanın iyi ekspertiz edilmesi gerekmektedir.

Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizliklerde Önceden Keşfin Önemi 

inşaat sonrası temizlik Yapılacak Ev Yada İş yeri Metre Karesi

Kullanılan Boyanın Tabi  Yapısı Ve Özelikleri (Duvar Silimi Yaparken Kullanılan Malzeme Seçimi İçin )

Evde Mermer Yada Parke Durumuna Göre kullanılacak Temizleme Ürünlerini Seçimi (Organik ,Sanayi Tipi)

Kapı Pencere Gibi Hijyenin Olmazsa olmaz alanlarının Belirlenmesi Çelik Kapılar veya Ahşap Kapılar için Özel Malzemelerin Kullanılması  (İhtiyaca Yönelik Ekipman ve Temizlik Ürünü Seçimi )

Tuvalet Ve Banyo Gibi Yerlerde Kullanılacak Malzeme Seçimi  Bunları Etkileyen Faktörler (Pencere Sayısı ,Havalandırma Olanağı,Ayna ve Granit İçin Uygun Ekipmanların Belirlenmesi )

Çocuk Odası ve Yatak Odalarında Kullanılacak Malzemeler (Organik mi,Sanayi Tipi mi Olacağı )

Buharlı Temizleme  Yapılıp Yapılmayacağı

Isıtma Sistemine göre Temizlik Malzeme Seçimi (Yerden ısıtma, Soba,Şömine,Kalorifer) Bunlara Göre Ekipman Tedariği

Genel olarak inşat sonrası temizlik için evin büyüklüğü çok önemlidir. 3+1 Daire temizliği için 3 bayan personel görevlendiriyoruz. 4+1 bir Daire temizliği içinse 4 personel gönderiyoruz temizlik malzemeleri,ekipmanlar,personellerin ulaşım ve yemekleri hepsi şirketimize ait oluyor. İnşaat sonrası villa temizliği için evin boyutuna göre personel sayımız değişebiliyor.

Bu İşlemlerden Sonra Firmamız %98 Hijyen Garantisi ve Bundan Sonra Hayatınızı geçireceğiniz mekanın size hazır edilmesi için  Deneyimli, Profesyonel ekibimizle Hizmetinizdedir. Diyarbakır inşaat sonrası temizlikler için mutlaka bize ulaşın . Ayrıca temizliklerimiz ile ilgili önerilerimizi takip etmek içinde pratik temizlikçim adlı instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.