Diyarbakır Temizlikçi Arayanların Tek Adresi!

Diyarbakır temizlikçi personel ihtiyacını 2009’dan bu yana karşılayan Duru temizlik Diyarbakır temizlik firmalarıdan en deneyimle personellere sahiptir.

Neden Temizlikçi İhtiyacımı Duru Temizlikten Karşılamalıyım;

Diyarbakır temizlikçi ihtiyacının büyük bir kısmını karşılayan firmamız hem memleketimiz de istihdamı arttırmakta hemde siz değerli müşterilerimizin en büyük sorunlarından biri olan temizlik sorununu  ekonomik fiyatlar ve üstün hizmet anlayışı ile karşılamaktadır. Diyarbakır temizlik şirketlerinin ilki olan firmamız Diyarbakır da yeni bir sektörün oluşmasında ön ayak olmuştur.

Diyarbakır-temizlikçi-arayanların-tek-adresi

Diyarbakır-temizlikçi-arayanların-tek-adresi

Diyarbakır temizlikçi arayanların tek adresi tabi ki Diyarbakır temizlik şirketlerinin göz bebeği Duru temizlik neden mi? birlikte inceleyelim.

Duru temizlik 10 yıllık deneyimini kullanarak piyasadaki işini en iyi yapan personelleri bünyesine katmıştır. Temizlikçiler içinde uygun çalışma ortamı ve dolgun ücret verdiğinden hep tercih sebebi olmaktadır.

Personellerimiz sürekli hizmet içi eğitimdedir. Temizliğin nasıl yapılacağı ile ilgili hep yeni şeyler öğrenirler. Deneyimli personellerimiz yeni işe aldığımız personelleri eğiterek müşterilerimize daha iyi bir hizmet verme anlayışı içerisinde bulunuruz.

Personellerimizin sigortalı olmaları ve iş güvenliği sertifikamız olması şirket doktorumuz tarafından sürekli kontrolden geçmesi hem müşterilerimiz açısından hemde personellerimiz açısından oldukça iyi sonuçlar doğurmaktadır. Bu sonuçlarda işimize çok iyi bir şekilde yansımaktadır.

Dışarıdan temizlik personeli çağırmanız halinde çağırdığınız personelin temizlik konusunda ne kadar iyi olduğunu ancak deneme yanılma yolu ile keşfedebilirsiniz. Şunu da unutmamalısınız ki iyi bir personelin performansını etkileyen bir sürü etken vardır. Bunların hepsini kontrol altında tutabilmeniz pek mümkün değildir. Bu yüzden işiniz tamamen şansa kalmıştır.

Şirket alarak personellerimiz sürekli kontrol altında performansları değerlendirmelere tabi tutulur

Yorgunluk durumları,hastalıkları,psikolojik durumları göz önünde bulundurulup olabilecek en iyi seçenek müşterilerimin evine gönderilir. Buda iyi bir hizmet olasılığını arttırır.

 Hangi Ürünün Nerede Kullanılması Gerektiğini Bilmek Çok önemli !

Çok fazla dikkat edilmeyen konulardan bir tanesi de temizlik personellerinin hangi ürünü nerede kullanması gerektiğini bilmemeleridir. Bu yüzden bazen evlerinizde yanlış malzeme kullanımı veya kazaya bağlı zararlar oluşabilir. Ayrıntılı bilgi için Ev temizliğinde Kullanılması Gerek Bu tür durumlarda evinize gelen temizlikçi den zararınızı karşılamasını isteyemez onu sorumlu tutamazsınız . Duru temizlik olarak  müşteri evinde meydana gelebilecek her türlü zararı karşılamayı teyit ediyoruz.

Diyarbakır temizlikçi ihtiyacının büyük bir kısmını karşılıyor olmamız inanın tesadüf değil yukarıda sıraladığımız ve çok dikkat ettiğimiz kurallarımız bizi Diyarbakır temizlik şirketlerinin sektör lideri olarak tescillemiş bulunmaktadır.

Diyarbakır da temizlik şirketleri

/
Diyarbakır da temizlik şirketleri arıyorsanız Diyarbakır'ın…

Temizlik Şirketi Diyarbakır

/
Temizlik şirketi Diyarbakır Diyarbakır'ın en eski temizlik…