Diyarbakır Ev temizliği için 7/24 çalışan ekiplerimiz Diyarbakır temizlik sektöründe en hızlı hizmet ulaştıran alt yapıya sahiptir. Çünkü temizliğe ne zaman ihtiyacınız olacağını bilemezsiniz ve Ev temizliğinde garanti veriyoruz. Nasıl mı? İş bitiminde evinizi kontrol ediyorsunuz. İstediğiniz gibi olmadıysa sizin beklentinizi karşılamadan evinizden ayrılmıyoruz. 

Ev temizliğiyle ilgili fiyatlarımızı merak ediyorsanız Diyarbakır temizlik şirketleri fiyatları adlı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Koltuklarınızı yıkatmak istiyorsanız da Diyarbakır koltuk yıkama fiyatları adlı yazımızdan koltuk yıkamayla ilgili tüm detayları öğrenebilir ve fiyat konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Bütün kontroller tamamsa o zaman ücreti alıyoruz. Çünkü Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamadan evden çıkmıyoruz. Temizliğe başlamadan önce müşterilerimiz ile görüşüp önceliklerini belirliyoruz. Amacımız müşterilerimizin beklentilerini kavramak ve bu doğrultuda hizmet vermek ve memnuniyeti sağlamaktır.

Malzemeler konusunda hiçbir şey ile ilgilenmenize gerek kalmadan ve verilen fiyatın dışında ekstra hiçbir ücret talep edilmeden tamamen kullanıma hazır bir şekilde eviniz teslim edilmektedir. Çünkü bütün bunları Duru temizlik olarak biz üstleniyoruz. Üstelik iş bitiminde evinizi kontrol edip ödemeyi ondan sonra gerçekleştiriyorsunuz.

Diyarbakır Eşyalı Detaylı Ev Temizliği

Detaylı ev temizliği için firmamız malzemeleri yanında olacak şekilde en az 2 kişilik ekip göndermektedir. Çünkü temizlik bir ekip işidir. Bu hizmetimizi “bahar temizliği”, “bayram temizliği” gibi düşünebilirsiniz. Çelik Parlatıcı, Parke Temizleyici, Derz Parlatıcı, Cam Temizleyici, Yağ Sökücü, Genel Temizlik Maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç Sökücü, Banyo-Wc Temizleyici, Krem Temizleyici olmak üzere 10 farklı kimyasal kullanılmaktadır.

Duru Diyarbakır Temizlik Şirketi Detaylı Ev Temizliğini ve Nasıl Yapmaktadır? Aşağıdaki yazımızda bundan bahsedeceğiz

Duru Diyarbakır Temizlik Şirketi aşağıdaki alanlarda profesyonel temizlik yapmaktadır.

Oda ve Salon Temizliği

Camların peluş – çekçek yardımıyla iç-dış temizliği (çerçeve, pervaz, mermerler dahil)
Lamba, priz, tablo ve rafların temizliği yapılmaktadır. 
Halıların süpürülmesi ve koltukların süpürülmesi ( Silim işlemi belli ücret karşılığında yapılmaktadır)
Bütün kapıların silimi, boya vs. varsa buharla temizliği
Parkelerdeki tozların süpürgeyle çekilmesi + paspas yapılması
İnşaat / tadilat sonrası boş evlerde kuru köpük + ıslak vakum makinasıyla temizlik ve hijyen
Duvarların mikrofiber mopla tozunun alınması

Mutfak Temizliği

Islak zeminlerin (fayans, seramik, mermer vs.) yıkanıp ıslak vakumla çekilmesi
Siyaha dönüşmüş derzlerin kimyasalla parlatılması (%80 garanti)
Dolapların dışı, boşsa iç temizliği (giysi dolabı, buzdolabı, vitrin, çekmece vs. )
Aspiratör, fırın ve civardaki yağların yağ çözücü sıkıldıktan sonra buharla temizlenmesi
Buzdolabı ve fırın içi boşsa temizliği

Lavabo, banyo ve tuvalet temizliği

Banyo dolapları iç dış temizliği burada dikkat edilmesi gerekenlerin başında kullandığınız bezdir. Çünkü bezin kirli olması dolaplarda leke bırakabilir. Bir diğer neden bezin içerisindeki toz parçaları dolapların çizilmesine neden olabilir. 
Tuvalet, küvet, duşakabin, batarya veya jakuzi yıkanması ve parlatılması uzmanlık ister. Çünkü bataryalara örneğin bataryalara kireç sökücü değmesi demek bataryaların mahfolması demektir. 
Banyo ve tuvaletlerin asidik ürünlerle bakterilerden arındırılması bu konuda çok önemlidir. Çünkü asidik ürünler batarya veya krom ürünlere zarar verebilir . Bu yüzden konsantrasyonunu azaltıyoruz. Ama siz uzman olmayan kişilere temizlik işlerinizi teslim ederseniz bundan zarar görme olasılığınız çok yüksek .
Fayanslarda duvarların yıkanması ve bezle silimi yapılmaktadır. Fayanslar yıkanır durulanır . Ancak mutlaka iyi bir şekilde kurulanması şarttır. bunu yapmazsak lekeler olduğu gibi yerinde kalır.
Garantisi verilemeyen noktalar
Beyaz pimapen değil ama kahverengi pimapenlerin arasındaki varsa boyalar tamamen çıkmayabilir. Pimapenler de kalmış ve güneşte yanmış bantlar. Garanti veremiyoruz çünkü üzerlerinde montajdan sonra hemen sökülmeli diyor. Sökmezseniz üretici şirket bile çıkmasıyla ilgili garanti vermiyor.
Derzler parlatılırken dolguya zarar vermemek adına solüsyon su ile karıştırılmaktadır.
Kumaşlarda (halı, koltuk, divan, sandalye) &100 leke giderme garantisi verilmemektedir.

Dşyarbakır Ev Temizliğinde Çalışan Personellerimizin Nitelikleri

Personellerimiz deneyimli, eğitimli ve sürekli denetim altında tutulup müşterilerimizin memnuniyetleri dikkate alınarak istihdam edilirler işe alınmadan önce tüm güvenlik soruşturmaları yapılmıştır. Sonuç olarak Müşterilerimiz rahatlıkla personellerimizi evlerine alabilirler evlerinizde olabilecek herhangi bir eşyanızın zarar görmesi durumunda şirketimiz tüm zararınızı karşılamayı teyit eder. Bu yüzden iş güvenlik uzmanımız tarafından tüm personellerimiz iş güvenliği eğitimi almaktadır.

Şimdiden Diyarbakır Ev temizliklerinde bizi tercih ettiğiniz için Duru Diyarbakır Temizlik Şirketi teşekkür eder.

Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

/
Ev temizliği nasıl yapılır ? Ev temizliğine nereden başlanır?…

Youtube                 İnstagram             Facebook

   Twitter