Diyarbakir-Koltuk-Yıkama

Diyarbakır koltuk yıkama hizmetini ilk defa başlatan firmamız bu konuda bir çok firmaya örnek olmuştur.Bu yazımızda koltuk yıkama hizmetinin detaylarından bahsedeceğiz.

Koltuklarınız halılarınız gibi değildir. Bir çok koltuğun yüzeyleri çok hassas kumaşlardan yapılmıştır bunları elle silmek koltuklarınızın yıpranmasına neden olduğu gibi çabuk eskimesinin de nedenlerinin başında gelmektedir.Bu yüzden koltuk temizliğinde kullandığınız deterjandan tutun bir çok faktör koltuklarınızın temizliği açısından önemlidir.Koltuk Takımımızı uzman Bayan personellerimiz evinize gelerek yıkama işlemini yapıyor .

Diyarbakır Koltuk yıkama nasıl yapılır?

   Duru Temizlik olarak personellerimiz 3 motorlu endüstriyel koltuk yıkama makinemiz ile evinize geliyor.

Sıcak su ile makinemiz doldurulduktan sonra özel kimyasalı içine koyulduktan sonra yıkama işlemi başlıyor.

Özellikle iş yerlerinde kahveler de,lokantalarda,Bürolarda koltuklar çok kirlenir. Hatta bazı kahveler koltukların ve sandalyelerin yüzünü değiştirme aşamasında bizi ararlar. Koltuklar yıkandıktan sonra ilk alındığı gün gibi olacak.

Koltuk yıkama bana ne kadara mal olur?

Evlerinizde bir takım koltuğu 170 TL ye yıkıyoruz. Tüm işletme ve evlerde özel fırsatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Koltuk takımı sayınız arttıkça daha uygun fiyatlar sağlıyoruz.

Diyarbakır Koltuk Yıkamada Kullandığımız Makinenin Özellikleri 

Üç motorlu endüstriyel olan makinemiz iki motoruyla emiş yaparken bir motoruyla su püskürtme özelliğine sahiptir.
Diyarbakır temizlik şirketlerinde Duru Temizlik olarak Diyarbakır koltuk yıkama işlemini biz başlattık.
Koltuk Takımımızı uzman Bayan personellerimiz evinize gelerek yıkama işlemini yapıyor .
Koltuk yıkama nasıl yapılır; Duru Temizlik olarak personellerimiz 3 motorlu endüstriyel koltuk yıkama makinemiz ile evinize geliyor.
Sıcak su ile makinemiz doldurulduktan sonra özel kimyasalı içine koyulduktan sonra yıkama işlemi başlıyor.
Özellikle iş yerlerinde Kahveler de, lokantalarda,Bürolarda koltuklar çok kirlenir. Hatta bazı Kahveler koltukların ve sandalyelerin yüzünü değiştirme aşamasında bizi ararlar. Koltuklar yıkandıktan sonra ilk alındığı gün gibi olacak.
Koltuk yıkama bana ne kadara mal olur; Evlerinizde bir takım koltuğu 150 TL ye yıkıyoruz. Kahveler ve iş yerleri için özel kampanyalarımız için bize ulaşın.
Kullandığımız Makinenin Özellikleri; Üç motorlu endüstriyel olan makinemiz iki motoruyla emiş yaparken bir motoruyla su püskürtme özelliğine sahiptir.Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde bulunan en iyi makinedir.
Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde kullanılan makinelerin en iyisini kullanarak Diyarbakır koltuk yıkama hizmetini müşterilerimize sunmaktayız.


Youtube                  İnstagram               Facebook

     twitter