Diyarbakır yangın sonrası temizlik hizmetimiz yangını yaşamış müşterilerimizin evini hızlıca temizlemek için tasarlanmıştır. İtfaiyeden sonra duru temizlik.

Diyarbakır Temizlik Şirketleri olarak yangın sonrası temizliklerde boya badana işleri, tadilat ve onarım işlemleri, yenileme uygulamaları olmak üzere meskenin eski haline gelmesi için titizlikle hizmet vermekteyiz.

Diyarbakır Yangın Sonrası İşlem Basamakları

Mevcut ise enkaz ve kalıntıların uzaklaştırılması,
Yüzeylerin is ve kurumdan arındırılması,
Tüm mobilyaların temizlenmesi ve is kokusundan arındırmak için dezenfekte edilmesi,
Ofis veya ev aletlerinin silinerek (mümkünse) yıkanarak is ve kurumdan kurtarılması,
Tüm yüzeylerin yanık kokusundan arındırılması.

Diyarbakır Yangın Sonrası Temizliklerde Kullanılan Ürünler

Dezenfektanlar:Çevre dostu reaktifler (doğada 100% çözülebilen) yanık,is ve ağır kokunun ortadan kaldırılması için özellikle üretilmiş ürünler Kullanılan tüm deterjan ve kimyasallar sertifikalı olup, müşteri talebi dahilinde “Ürün güvenlik bilgi formu (Material Safety Data Sheets) (MSDS)” raporları tarafınıza iletilebilir. Ekipmanlar: Islak-kuru vakum ve aparaları, elektrik süpürgeleri, basınçlı yıkama, tek disk endüstriyel tip zemin yıkama makinesi, yıkama makineleri, temiz bezler ve moplar, latex eldivenler ve diğer genel temizlik ekipmanları.

ORGANİZASYON ÇALIŞMA

Her şeyden önce, yangın sonrası temizlik için, 6 yıldır bu alanda deneyimli bir uzman ekip haline gelmiş olan firmamız yangın sonu temizlik hizmeti verirken işin türü ve zamanına bağlı olarak maliyet analizi yapmak durumundadır.Hizmet alımı için İstanbul’un neresinde olursanız olun bize ulaşarak ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunmanız yeterlidir.Experlerimizin oluşturacağı rapora bağlı olarak fiyatlandırma ve teklif tarafınıza iletilir.Onaylamanız durumunda en kısa sürede işe başlanarak anahtar teslim hizmet verilir. Fiyatlarımızı buradan öğrenebilirsiniz.

UNUTMAYIN
Sadece kalifiye ve profesyonel temizlik şirketi yangın sonrası temizlik için yardım edebilir.Temizlik şirketleri yangından çıkmış bölgenin solunum için doğurabileceği tehlikeleri bilir ve buna gerekli çalışmaları yapar.Konusunda deneyime sahip eksperlerimiz, duvarlar ve tavanlarda, mobilyalarda, döşemelerde, kapı, pencere, ofis ekipmanlarının tamiratı ve yenilenmesi, boya badana uygulamaları, zemin döşemelerinin yenilenmesi (parke, mineflo, marley, seramik, pvc) konusunda gerekli bilgiyi size vereceklerdir.Size o kötü anları unutturmak görevlerimiz arasındadır.

Duru temizlik olarak zor günlerinde tüm müşterilerimizin yanındayız .Yangın sonrası temizlik işlemini hızla gerçekleştirip müşterilerimize gereken hassasiyeti gösteririz. Temizliğin her alanında olduğu gibi Diyarbakır yangın sonrası temizlikte’de bizlere güvenebilirsiniz. Sizlere bir telefon adar yakınız. İnstagram hesabımızdan temizlik ile ilgili daha fazla detay öğrenebilirsiniz

El Temizliği ve Hijyen

  El temizliği ve hijyen yazımızda el temizliğiyle…

Diyarbakır Yenişehir Temizlik Şirketi

Diyarbakır Yenişehir temizlik şirketi olan Duru temizlik…

Diyarbakır Temizlik Hizmet Firmalarının En iyisi!

/
Diyarbakır temizlik hizmet firmalarının en iyisi! tartışmasız…

Diyarbakır Temizlik Şirketlerinin En İyisi!

Diyarbakır temizlik şirketlerinin ilk temizlik firması olan…

Diyarbakır Evlere Temizlik

Diyarbakır evlere temizlik yapan temizlikçiler mi arıyorsunuz?…