Diyarbakır Temizlik Hizmet Firmalarının En iyisi!

Duru TemizlikDiyarbakır temizlik hizmet firmalarının en iyisi! tartışmasız en iyisi Duru Temizliktir. Çünkü en son teknolojik ekipman ve eğitimli personellere sahiptir.

Yaklaşık 10 yıldır Diyarbakır temizlik hizmet firmalarının en iyisi! olan şirketimizi diğer firmalardan ayıran bir çok özellik bulunmaktadır.Bunları aşağıda  farklı başlıklar altında topladık hep birlikte inceleyelim;

Diyarbakır’ın En Eski ve Köklü Firması;

Duru Temizlik 2009’da kurulmuş yerel bir işletmedir.Kurulduğu zamanki Diyarbakır şartlarında profesyonel hiçbir şirket bulunmamaktaydı tamamen İstanbul da bulunan firmalar modellenerek açılmıştır ancak zaman içerisinde Diyarbakır’da o kadar büyümüştür ki deneyimleri ile İstanbul da bulunan şirketlerin bir çoğundan daha fazla deneyime sahip olmuştur.

Diyarbakır’ın İlk Profesyonel Temizlik Şirketi;

Diyarbakır’ın ilk temizlik şirketi olmasının yanında profesyonel hizmet anlayışına geçen ilk şirketi olma özelliğini de kapsamaktadır.Şu anda Diyarbakır genelinde hizmet veren bir çok firma bu işi geleneksel yöntemler ile yapmaktadır. Ancak artık geleneksel yöntemler müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamamaktadır. Tamamen müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hareket eden şirketimiz fuarların tümünü takip etmekte en yeni teknolojilere sahip olmakta yeni çıkan her gelişmeyi şirketimize entegre edip,müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktadır.

Duru Temizlik Olarak Verdiğimiz hizmetler aşağıda sıralanmıştır linki tıklayarak hizmetlerimiz hakkında daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ev Temizliği

Günlük Temizlik

İnşaat Sonrası Temizliği

Ofis Temizliği

Periyodik Temizlik

Dış Cephe temizliği

Fabrika Temizliği

Bina Merdiven Temizliği

Havuz Temizliği

Okul temizliği

Koltuk Yıkama Hizmeti

Personel Kalitesi ve Eğitimleri;

Personellerimiz temizlik işini yapabilen fiziksel gücü yerinde olan çalışmasında her hangi bir sağlık engeli olmayan kişiler içerisinden seçilir.

Gerekli güvenlik soruşturmalarından geçirilerek şirketimize alınır.

Seçilir seçilmez tabi ki müşterilerimizin evlerine temizliğe göndermiyoruz .Yaklaşık 2 haftalık bir eğitim süreci oluyor

Bu eğitimde Neler öğretiyoruz; Bu eğitimde temizlik malzemelerinin nasıl kullanılması gerektiği hangi malzemelerin birbirleri ile kullanılmaması gerektiğinden bahsederiz.

Bunun yanında müşterilerimiz ile nasıl diyalog kurmaları gerektiğini öğrenirler ve temizliğin nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olurlar.

Peki bitti mi tabi ki hayır  sonrasında da profesyonel temizlik personellerimiz ile birlikte oryantasyon çalışması yapılmakta her şey yolunda giderse siz değerli müşterilerimizin evlerine gelerek hizmet vermeye başlamaktadırlar süreç içerisinde sürekli takip edilerek müşterilerimizden gelen geri bildirimler ışığında gerekli düzeltmeler, iyileştirmeler yapılmakta sizlere en iyi hizmeti vermenin yolları aranmaktadır.

Diyarbakır temizlik hizmet firmalarının en iyisi! olma özelliğini yaptırdığımız anketler sonucunda öğrendik ama siz değerli müşterilerimiz bizlerin farkında olmadığımız bir çok kursumuzu da belirlemiş oldunuz bunun ışığında bu hatalarımızı da telefi edip daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün çalışmaya devam edeceğiz.


Youtube  İnstagram Facebook

Google+ twitter


 Duru Temizlik; Diyarbakır temizlik şirketlerinin öncüsü..

1 cevap

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Diyarbakır temizlik konusunda yukarıda bahsettiğimiz sırayı takip etmeleri halinde ve söylediklerimizi harfiyen uygulamaları halinde işlerinin çok çabuk biteceğini ve zamanlarını sevdikleriyle geçirebileceklerinden emin olabilirler. […]

Yorumlar kapalı.