Diyarbakır Eğil Temizlik Şirketi

Diyarbakır Eğil temizlik şirketi olan Duru temizlik Eğil ilçemizin personelleri,donanımları ve alt yapısıyla en iyi temizlik şirketidir.

Diyarbakır Eğil ilçemiz 2017 Nüfus sayımıyla birlikte 22.600 vatandaşımızın yaşadığı peygamberler beldemiz Diyarbakır’ın en önemli ilçelerinden bir tanesidir. Gerek tarihi dokusu gerekse eşsiz doğasıyla hızla nüfusu artmaktadır. Nüfusun artmasıyla birlikte her sektörde ihtiyaçta paralel olarak artmaktadır. Temizlikte tabi ki bu sektörlerden bir tanesi Eğil halkının temizlik ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için neyse ki Duru Temizlik var. Diyarbakır Eğil temizlik şirketi olan firmamız Diyarbakır’ın genelinde olduğu gibi bu güzide ilçemizde de tüm hizmetleriyle değerli halkımızın hizmetindedir. Her gün kendini yenileyen teknolojisi,insan odaklı hizmet anlayışı yüksek kalite standartları bulunduğu sektörün öncüsü olan firmamız bir çok alanda kendini kanıtlamış ve halkımızın sevgisini kazanmıştır. Diyarbakır merkeze sadece 50 km uzaklıkta olan ilçemiz yakın bir geleceğe kadar hizmet alma konusunda oldukça zorlanmaktaydı merkezde yer firmaların bir çoğu eğil ilçemize hizmet götürme konusunda pek cesaret gösteremediler,firmamız Diyarbakır’ın bu güzide ilçesine hizmet götürme konusunda bir ilk olmuş  Eğil’de temizlik sektörünün oluşmasında katkıda bulunmuştur.

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışımız

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kast etmeye çalıştığımız şey müşterilerimizin beklentilerini göz önüne alıp hizmet kollarımızı bu doğrultuda belirlemek,geliştirmek ve sürekli iyileştirmektir. Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde elde ettiğimiz bu yükseliş grafiğini Eğil’ede taşıyıp markamızı yaygınlaştırma ve memnun müşteri potansiyelini arttırma anlayışımız ilk hedefimiz olmuştur.

Eğil ilçesinde müşterilerimizin en çok bizden beklediği hizmetler Ev temizliği başta olmak üzere koltuk yıkama,inşaat sonrası temizlikler ve depo temizlikleri başta gelen hizmetlerimiz arasındadır.

7/24 açık olan müşteri hizmetlerimiz müşteri memnuniyetini görev edinmiş temizlik ile ilgili her konuda müşterilerimizi bilgi veririz . Temizlik işlerini en uygun fiyata ve en kaliteli hizmete yapmalarını sağlamaktadır. Üstelik sadece hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için değil temizlik ile ilgili her türlü sorularınızı bizlere sorabilirsiniz. İnstagram sayfamızdan temizlik önerileri adlı sayfamızı takip edebilirsiniz. Böylelikle 10 yılı aşkın süre zarfında kazandığımız tecrübelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Diyarbakır Eğil temizlik şirketi olmaktan gurur duyan ekibimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız.


Youtube    İnstagram   Facebook

Google+    twitter


0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir