Cam-Temizlik-Personeli-ve-ÖzellikleriDiyarbakır temizlik şirketlerinin uzman temizlik firması olan Duru temizlik cam temizlik personeli yetiştirme konusunda bayağı deneyimlidir.

Personellerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yetiştirip yine aynı doğrultuda istihdam ediyoruz. Cam temizlik personellerimizi de Bankların,plazaların ve iş yerlerinin temizlikleri için ayrı ayrı yetiştiriyoruz.

Vinç Kullanılarak Yaptığımız Dış Cephe temizliklerinde Çalışan Personellerimizin Özellikleri

Bu hizmetimizde çalışan personellerimizin en önemli özelliği en becerikli personellerimiz içerisinden seçiliyor olmalarıdır.

Her birinin yüksekte çalışma sertifikası vardır. Ve en az yüksekte 450 saat deneyime sahip olan personellerden seçilmiştir.

Her birinin iş güvenliği sertifikası mevcuttur aynı zamanda sigorta primleri de eksiksiz yatmaktadır .

Personellerimiz güvenlik halatları olmadan asla çalışma sahasına çıkmazlar. Her biri camları silmek için gerekli ekipmanla birlikte vinçte camlarınızı köpükle kaplayıp sonrasında çeker. Üzerine özel solisyon ile  müdahale eder böylelikle temizlenen camlarınızın olabildiğince uzun süre temiz kalması sağlanır. Dış cephe silim işlemi gerçekleştirilir.

Tabela ve Rutin Cam Temizliği Hizmetleri

Tabela ve cam temizlik hizmetleri bir çok marka kuruluş ve firma için çok önemlidir. Özellikle bankalar çok dikkat eder bu konulara Diyarbakır genelinde 36 tane banka şubesinin rutin cam ve tabela temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Diyarbakır temizlik sektöründe mağazaların işimizin büyük bir kısmını kaplar imaj açısından müşterilerine sürekli iyi hizmet vermek isteyen tüm kuruluşlar periyodik olarak hizmetlerimizden yararlanırlar.

Temizlik işlemini gruplara ayrılmış temizlik ekiplerimiz gerçekleştirir tüm ekipmanlarıyla gün boyu abone olan müşterilerimizin tabela ve cam temizliği hizmetlerini gerçekleştirip camların ve tabelaların neredeyse hiç kirlenmesine izin vermeyiz.

Bu işlemi gerçekleştiren personellerimiz mobil ekiplerimiz oldukça hızlı davranırlar araçla Diyarbakır’ın dört bir tarafını hızlı bir şekilde dolaşıp temizlik işlemlerini gerçekleştirirler bu ekiplerimizin en büyük özelliği hızdır birden fazla müşteriye ene hızlı şekilde hizmet götürebilmemiz için en profesyonel ekiplerimiz bu ekiplerimizde yer alırlar

Diyarbakır temizlik kategorisinde cam temizlik personellerimiz de tıpkı diğer personellerimiz gibi deneyim sahibi kişilerden seçilerek özel olarak eğitilirler ve sürekli sahada olduklarından hız kazanır müşterilerimize en kaliteli ve hızlı hizmeti götürmek için gecelerini gündüzlerine katarlar sonuç olarak mutlu müşterilerimizden iyi geri bildirimler almak bize yeter de artar.

Cam Temizliğinde Mucize Yöntemler!!

/
    Bu yazımızda Diyarbakır temizlik şirketlerinden…