Diyarbakır-temizlik-şirketleri-fiyat-listesi

Diyarbakır temizlik şirketleri fiyat listesi bulunan bu yazımızda nitelikli bir temizlik hizmetinin fiyatları hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Diyarbakır temizlik şirketleri fiyatları konusunda birbirine çok yakın olmakla birlikte hizmetin niteliğine göre verilen hizmete göre farklılıklar göstermektedir.

Duru temizlik olarak Diyarbakır temizlik şirketleri fiyat listesi konusunda oldukça ekonomik fiyatları müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Ancak elbette ki bazı müşterilerimiz birinci sınıf bir temizlik istiyor. Tabi ki onların beklentileri de en az diğer müşterilerimiz kadar bizim için önem arz etmektedir. Bu yazımızda genel olarak temizlik konusunda ki fiyatlar ile ilgili müşterilerimizi bilgilendireceğiz. Uzun uzun araştırma yapmanıza gerek kalmadan piyasa ile ilgili genel bir kanılarının oluşmasını hedefledik. Umarım faydalı bir yazı olur ve müşterilerimiz faydalanmış olurlar.

Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyat Listesi Ayrıntıları

  1. İnşaat Sonrası temizlik fiyatları 400 TL den Başlıyor 600 TL ye kadar fiyatlar değişiyor. profesyonel temizlik yapan tek firma bizim firmamız standart inşaat sonrası temizliklerden farkı Endüstüriyel elektrik süpürgeleri,en iyi kalite temizlik malzemeleri ve en deneyimli personel kadrosu tabi ki işin kalitesi fark etmiş oluyor.
  2. Günlük temizlik hizmeti temizlik şirketlerinin % 10 gibi küçük bir kısmı vermektedir. Günlük tek personel çağırırsanız evinize 150 TL gibi bir bedel isteniyor.
  3. Yine ev temizliğinde 2 personel gönderilip daha kapsamlı bir temizlik yaptırmak istiyorsanız. Ortalama 250 TL gibi bir ücretle karşılaşacaksınız. Daha düşük maliyetler personelin sigortasından çalınma veya çocuk işçi gibi durumlar ile karşılaşmanıza neden olabilir .
  4. Koltuk yıkama hizmetleri 150 TL den başlıyor. Ancak kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız 170 TL gözden çıkarmanız gerekiyor .
  5. Büyük iş yeri temizlikleri kullanılan ekipman,iş yerinin genişliği ,kirliliği gibi durumlara göre fiyat belirleniyor. Fakat ekstra bir ekipman kullanılmıyor ise (Vinç) gibi personel başı ortalama 140 TL gibi bir fiyat oldukça makul olmaktadır.

Müşterilerimizin unutmamasını istediğimiz kaliteli bir hizmetin asla ucuz olmayacağı ve bir maliyeti olacağıdır. Ucuz fiyatlar veren Diyarbakır temizlik şirketleri maliyeti kısmak için personel giderlerini azaltıp iş güvenliği ve deneyimsiz personel çalıştırmak gibi eğilimler içerisinde bulunuyorlar. Bunun önüne geçebilmek için bilinçli olup temizlikçi çağıracağınız firmayı iyice araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Temizlik konusunda güncel bilgiler ve pratik temizlik önerilerimiz için bizleri mutlaka takip edin Pratik Temizlikçim .


Youtube                   İnstagram                   Facebook

  twitter