Dış cephe temizliğinde Duru Temizlik Diyarbakır’ın ilk profesyonel firmasıdır.Güvenli ve son teknoloji ekipmanları ile dış cepheleriniz çok daha temiz!!

Dış Cephe Temizliği ile plazaların dış cepheleri, pencereleriniz, camekan kapılarınız işinde uzmanlaşmış geniş kadromuz tarafından titiz ve itina ile temizlenir. Titiz ve güvenilir temizlik anlayışımız ile iş plazalarınızın dış cephesinin uzak mesafelerden bir yıldız gibi parıldamasını sağlıyoruz. Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.

Dış Cephe Temizliğinde Neden Duru Temizliği Tercih Etmeliyim?

Her türlü dış cephe temizliği hizmetlerinide yapan firmamız öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir bu alandada engin tecrübe ve ihtisaslaşma sağlamış olan Duru Diyarbakır Temizlik şirketisiz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliğinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.  

DuruDiyarbakır Temizlik Firmasıolarak “Daha İyi Hizmet” hedefimizin, kendimizle yarışmak anlamına geldiğinin bilincindeyiz. Biz, her hizmet alıcısına zaman içinde ” Daha İyi Hizmet “e kavuşturacağımıza inanmaktayız.Müşterilerimizden gelen geri bildirimler göre hareket etmekteyiz.  

DuruDiyarbakır Temizlik Firmasıseçmekle, kendini müşteri hizmetine adamış personelin sunduğu imkanlardan yaralanacaksınız. Kişiye ve kuruma özel ilgimiz, sistemimizin gerektirdiği sürekli eğitim, teknik destek ve kaynaklarla birleşerek eşi bulunmaz bir hizmet sunmaktadır.  

Bunun yanısıra, müşteri ziyaretleri ve kalite kontrol araştırmalarıyla sizleri memnun etmeyi hedefleyen DuruDiyarbakır Temizlik Şirketitüm günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla, size iletişim olanağı da sunmaktadır.  

DuruDiyarbakır Temizlik Firmasıyöneticilerini, ihtiyaçlarınız hakkında sizinle konuşmak üzere,her zaman hazır bulacaksınız. Sorumlu elemanlarımız profesyonel ve süraatle cevap vererek; müşterilerimize verdiğimiz beklentilerini yerine getirmektedirler.  

DuruDiyarbakır Temizlik Şirketi, elemanlarının gelişimini odak noktası olarak alması, temizlik hizmetinin tutarlı ve kaliteli insanların işbaşında olmasını zorunlu kılar. 

Yöneticilerimiz ve dinamik personelimiz eğitimleri ve sertifika sınavlarından ve elemelerden sonra işe başlamakta; eğitimi mütakiben, beklentileri belirleyen, amaca hazırlayan, sonuçları ölçen, izleyen, ödüllendiren kalite sürecinin kontrolü ile hizmete devam etmekteyiz.

 Dış Cephe Temizliğinde Hangi Ekipmanları Kullanıyoruz;

Dış cephe temizliği yapılacak alan tespit edildikten sonra kullanılan ekipmanları belirliyoruz bu belirleme işlemi yapılırken; güvenlik,ekonomiklik,pratiklik ön planda tutuluyor.Bu konuda müşterilerimize her türlü güvenceyi veriyoruz.

Kullandığımız ekipmanlar Teleskopik sap,vinç,asansör,dağcı ekip ve son robotik dış cephe temizliği ekipmanları kullanımı profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor.Önemli olan en ekonomik ,güvenli ve hızlı şekilde müşterilerimizin beklentilerini karşılamak yukarıdaki videolarımız da yaptığımız işlerden örnekler sergiledik bizimle çalışmak isteyen müşterilerimiz referans olarak bu firmalarla iletişim kurabilirler Dış cephe temizliğinde kendimize güveniyoruz.Bizimle iletişime 7/24 geçebilirsiniz.