Diyarbakır Duru Temizlik KurumsalDiyarbakır Duru Temizlik Kurumsal bir şirkettir. Diyarbakır temizlik hizmetleri içersin de özgün çalışma prensibi ve güvenilirliği ile ön plana çıkmaktadır. Çalışma prensibini oluşturmamızdaki temeli 12 yıldır sektördeki deneyimlerimizden elde ettik.

Diyarbakır temizlik firmalarının çalışma yaşamı bizim öncülüğümüzde başlamıştır. Bu vesileyle Diyarbakır genelinde şu an itibarıyla 20 den fazla firma olmasına rağmen Kurumsal kimliğe ait firma sayısı yok denecek kadar azdır.  Diyarbakır temizlikçi piyasasının açıklığını şirketimiz ilkelerine bağlı güvenilir. Amaç En yüksek kalite standartlarını oluşturmuş yapılan anketler içersin de Diyarbakır da en fazla tercih edilen firma olmuştur. Çünkü müşterilerimizin memnuniyetleri için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. 

 Diyarbakır Duru Temizlik Kurumsal Temizlik Piyasasındaki  Yüksek Standartlarımız!!

Şirket çalışanlarımız işe alınmadan önce gerekli güvenlik soruşturmaları yapılır sabıka kayıtlarına dikkat edilir. Nedeni evlerinize güvenilir personeller göndermek . Personellerden oluşabilecek zararlarınızı olabildiğince azaltmaktır. Evlerinize gelen personellerden doğacak zararların tümünden şirketimiz sorumludur. 

Personeller ile insan kaynakları ekibimiz bire bir bir görüşme gerçekleştirerek alınacak personellerin müşterilerimizle nasıl iletişim kuracağını gözlemleriz. Gördüğümüz hataları hemen düzeltip müşterilerimize yansımasını engelleriz.

Sonra yeterlilik kısmına bakılır öncelikle personel adaylarını uygulamalı bir sınavdan geçiririz. İçlerinden yeterli gördüklerimizi seçeriz. Amacımız en iyi personelleri müşterilerimiz ile buluşturmak. 

Seçilen personeller geniş çaplı iki haftalık bir eğitimden geçirilir bu eğitimin içerisinde müşterilerimiz ile nasıl iletişim kurmaları gerektiğinden cam temizliği ev temizliği en yetenekli olanlar ise dış cephe temizliği alanında değerlendirilirler. Amacımız evinize gelen personellerin deneyimli ve tecrübeli olmasıdır. 

Diyarbakır Temizlik Sektöründe Güvenliğe En Fazla Önem Veren Temizlik Firmasıyız.

Personellerimizin güvenliği için iş güvenlik uzmanlarımız personellerimizi düzenli aralıklarla eğitimden geçiriyorlar. Sigortasız temizlik işçisi asla çalıştırmıyoruz. Tüm personellerimizin sigortaları tam zamanlı olarak yatırılmaktadır. Diyarbakır temizlik piyasasında bize güvenen müşterilerimizi ve çalışanlarımızı asla tehlikeye atacak eylemlerde bulunmayız.

Dış cephe temizliklerinde tüm güvenli önlemlerini alarak personellerimizi çalıştırırız . Evlerde cam silmek için pencereye çıkmadan güvenli bir şekilde camları nasıl silmeleri gerektiğinin eğitimini almadan hiç bir personelimiz şirketten çıkmaz.

Personellerimizin tümü güvenlik soruşturmasından geçtiği için evlerinize rahatlıkla alabilirsiniz. Doğabilecek tüm problemleri önceden saptamış ve önlemini almış durumdayız. İçiniz Diyarbakır Duru temizlik ile rahat olsun. Diyarbakır’da bir çok kurumsal firma temizli işlerini Diyarbakır Duru temizliğe emanet etmiş durumda kısaca bazılarından bahsetmek gerekirse Diyarbakır’da tüm şubelerini bize emanet etmiş olan bankalar Ziraat Bankaları , Ziraat Katılım bankaları , Deniz Banklar , Finans Banklar , TEB şubeleri , Anadolu Bank , Kuveyt Türkler hepsi bizimle çalışmayı tercih etti.

Diyarbakır Duru Temizlik Kurumsal bir firma olmak deneyim ister. Kurumsal bir firma olmak vizyon ister. Her gün bir önceki günden daha iyi olmayı hedeflemek ve bunun için çabalamayı gerektirir. Bizlerde her gün daha iyisini yapmak için sizlerden gelen geri bildirimler ışığında kendimizi yenileme çabası içerisindeyiz. Pratik temizlikçim adlı instagram hesabından bizimle ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.