Diyarbakır Duru Temizlik KurumsalDiyarbakır Duru Temizlik Kurumsal bir şirkettir. Diyarbakır temizlik firmaları içersin de özgün çalışma prensibi ve güvenilirliği ile ön plana çıkmaktadır.

Diyarbakır temizlik firmalarının çalışma yaşamı bizim öncülüğümüzde başlamıştır.Diyarbakır genelinde şu an itibarıyla 20 den fazla firma olmasına rağmen Kurumsal kimliğe ait firma sayısı yok denecek kadar azdır.  Diyarbakır temizlikçi piyasasının açıklığını şirketimiz ilkelerine bağlı güvenilir. En yüksek kalite standartlarını oluşturmuş yapılan anketler içersin de Diyarbakır da en fazla tercih edilen firma olmuştur.

 Diyarbakır Duru Temizlik Kurumsal Temizlik Piyasasındaki  Yüksek Standartlarımız!!

Şirket çalışanlarımız işe alınmadan önce gerekli güvenlik soruşturmaları yapılır sabıka kayıtlarına dikkat edilir.

Personeller ile insan kaynakları ekibimiz bire bir bir görüşme gerçekleştirerek alınacak personellerin müşterilerimizle nasıl iletişim kuracağını gözlemleriz.

Sonra yeterlilik kısmına bakılır öncelikle personel adaylarını uygulamalı bir sınavdan geçiririz. İçlerinden yeterli gördüklerimizi seçeriz.

Seçilen personeller geniş çaplı iki haftalık bir eğitimden geçirilir bu eğitimin içerisinde müşterilerimiz ile nasıl iletişim kurmaları gerektiğinden cam temizliği,ev temizliği,en yetenekli olanlar ise dış cephe temizliği alanında değerlendirilirler.

Diyarbakır Temizlik Sektöründe Güvenliğe En Fazla Önem Veren Temizlik Firmasıyız.

Personellerimizin güvenliği için iş güvenlik uzmanlarımız personellerimizi düzenli aralıklarla eğitimden geçiriyorlar. Sigortasız temizlik işçisi asla çalıştırmıyoruz. Tüm personellerimizin sigortaları tam zamanlı olarak yatırılmaktadır. Diyarbakır temizlik piyasasında bize güvenen müşterilerimizi ve çalışanlarımızı asla tehlikeye atacak eylemlerde bulunmayız.

Dış cephe temizliklerinde tüm güvenli önlemlerini alarak personellerimizi çalıştırırız . Evlerde cam silmek için pencereye çıkmadan güvenli bir şekilde camları nasıl silmeleri gerektiğinin eğitimini almadan hiç bir personelimiz şirketten çıkmaz.

Personellerimizin tümü güvenlik soruşturmasından geçtiği için evlerinize rahatlıkla alabilirsiniz. Doğabilecek tüm problemleri önceden saptamış ve önlemini almış durumdayız. İçiniz Diyarbakır Duru temizlik ile rahat olsun. Diyarbakır’da bir çok kurumsal firma temizli işlerini Diyarbakır Duru temizliğe emanet etmiş durumda kısaca bazılarından bahsetmek gerekirse Diyarbakır’da tüm şubelerini bize emanet etmiş olan bankalar Ziraat Bankaları , Ziraat Katılım bankaları , Deniz Banklar , Finans Banklar , TEB şubeleri , Anadolu Bank , Kuveyt Türkler hepsi bizimle çalışmayı tercih etti.

Diyarbakır Duru Temizlik Kurumsal bir firma olmak deneyim ister. Kurumsal bir firma olmak vizyon ister. Her gün bir önceki günden daha iyi olmayı hedeflemek ve bunun için çabalamayı gerektirir. Bizlerde her gün daha iyisini yapmak için sizlerden gelen geri bildirimler ışığında kendimizi yenileme çabası içerisindeyiz. Pratik temizlikçim adlı instagram hesabından bizimle ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.