Diyarbakır Bağlar Temizlik ŞirketiDiyarbakır Bağlar temizlik şirketi içersin de yer alan Duru temizlik aynı zamanda Diyarbakır temizlik şirketlerinin ilk firmasıdır.

Duru temizlik,Diyarbakır Bağlar temizlik şirketleri içerisinde en  uzun süre hizmet veren firmaların başında gelir. Diyarbakır temizlik şirketleri içerisin de haklı bir üne sahip olmamız verdiğimiz hizmet yelpazesinin genişliğinden kaynaklanmaktadır. Temizliğin her alanında halkımıza kaliteli hizmet ilke edinmiş firmamız 2014’ten sonra Bağların hızla büyümesiyle hizmet yelpazesini dahada genişletmiş personel kalitesini de arttırmıştır. Duru temizlik gücünü personellerinden alır bu sayede personellerimizi bir dizi eğitimden geçirdikten sonra siz değerli müşterilerimizin evlerine gönderip kazandığımız parayı hak etmeye çalışırız.

Diyarbakır Bağlar Ev Temizlik Hizmetlerimiz

Bağlar ev temizlik hizmetlerimiz Bağlar servisimiz tarafından kontrol edilmektedir. Bağlarda ki departmanda bulunan arkadaşlarımız müşterilerimiz bizimle iletişime geçtikten sonra randevunuz oluşturulur. Ertesi gün personellerimiz evinizde %100 müşteri memnuniyetini sağlamadan evinizden çıkmıyoruz.

Ev temizliğin de ;

  1. Camlarınız komple siliniyor.Özel bezlerimiz ve cam sil ile tek bir leke kalmayacak şekilde.
  2. Duvarlarda önceden Arap sabunu bazlı temizleyiciler kullanıyorduk ancak son yıllarda Log kullanıyoruz. Çünkü Arap sabunu zor durulanıyor iyi bir şekilde durulama işlemi yapılmadığından leke bırakabiliyor.
  3. Yerler en kaliteli yüzey temizleyiciler kullanılarak temizleniyor.Kovalara genelde sıcak su koyarız böylelikle yerlerin daha temiz olması sağlanır.Sık sık kovanın suyunun değiştirilmesi de çok önemli bir faktördür.
  4. Mutfak dolaplarını organik ürünler kullanılarak siliniyor.Her hangi bir leke iz kalmadan pırıl pırıl oluyor.
  5. Not;İnşaat sonrası temizliklerde önce elektrik süpürgesiyle dolapların içi komple alınır.Ondan sonra silme işlemi başlar,Aksi halde dolapların çizilmesine neden olur.

Koltuklarınız koltuk yıkama makinemiz sıcak su kullanılarak yıkanır ve vakum yapılır.Böylelikle hiç bir şekilde nem kalmamış olur.Beyaz ve çok kirli olan koltuklarda bile mükemmel sonuç alınır. Ev temizliği ile ilgili geniş bilgi almak için Ev Temizliği  sayfamızı ziyaret etmenizi öneririm.

Diyarbakır Bağlar Okul Temizliği

Okulların özellikle özel kurumların çoğu temizlik işleriyle artık ilgilenmek istemiyor,tamamıyla eğitime odaklanmak istiyor.

Duru temizlik olarak anlaşmalı olduğumuz okullarla yıl başında sözleşme yapıyoruz.İki dönem boyunca bütün okulun temizliğini üstlenmiş oluyoruz bu durumdan hem okul yönetimi hem öğrenci ve veliler çok mutlu oluyor.

Okul yönetimi personeli denetlemek zorunda kalmıyor.Profesyonel bir şirketle çalışarak temizlik konusunda en iyi hizmeti alıyor,bunun yanında en ekonomik bir şekilde öğrencilerine hijyenik bir eğitim ortamı hazırlamış oluyor.

Diyarbakır Bağlar Bina ve Merdiven Temizliği

Apartman sakinlerinin en çok şikayet ettiği konuların başında kapıcılar gelir.İşi bilmeyen ekonomik olarak yüksek maliyetler ödemek zorunda oldukları bir sürü yasal yükümlülüğün altına girmek zorunda kaldıkları bir durum oysa çözüm çok kolay Duru temizlik ile çalışmanın avantajları;

  1. Öncelikle kapıcı tazminatı,sigortası,süt parası ve en önemlisi iş kazalarının sorumluluklarından kurtulmuş oluyorsunuz.
  2. Beğenmediğiniz bina görevlisini hemen değiştirebilme imkanına sahipsiniz.Bunu bilen personellerimiz gayet dikkatli ve işlerini düzgün yapmak zorunda kalıyorlar.
  3. Bina görevlisi için ayrıca bir daire tahsis etmenize gerek yok bu daireyi kiraya verebilir bizden aldığınız hizmetin bir kısmını bununla ödeyebilirsiniz.
  4. Üstelik bu sorumluluklardan sadece size fatura kesmemiz ile kurtulabiliyorsunuz.

Bina temizlikleri için daha fazla bilgi almak istiyorsanız. Bina ve merdiven temizliği sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Diyarbakır Bağlar temizlik şirketi yazımızı çok uzun tutmak istemedik hizmetlerimizi detaylı öğrenmek için ana sayfayı tıklamanız yeterli Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde en çok Bağlar ilçemize önem veren firma Duru temizliktir sizlerden gelecek görüş, öneri ve sorularınızı bekliyoruz.


Youtube       İnstagram        Facebook

Google+           twitter


 

Diyarbakır da temizlik şirketleri

/
Diyarbakır da temizlik şirketleri arıyorsanız Diyarbakır'ın…

Temizlik Şirketi Diyarbakır

/
Temizlik şirketi Diyarbakır Diyarbakır'ın en eski temizlik…