Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Ev temizliği nasıl yapılır ? Ev temizliğine nereden başlanır? ve Boş ev temizliği nasıl yapılır konuyla ilgili tüm detaylar profesyonellerin önerileri .

Yeni evli olabilir ve bir evin temizlik yükünü yeni omuzlarınıza almış olabilirsiniz veya uzun süredir ev hanımı da olabilirsiniz hiç fark etmez . Ev temizliği nasıl yapılır? sizlere bütün ayrıntılar ile adım adım öğreteceğiz. Tek yapmanız gereken yazımızı takip etmek olacak öncelikle ev temizliğine nereden başlanır onu bilmeniz gerekiyor. Bununla ilgili detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız ev temizliğine nereden başlanır adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz . Ancak bu yazımızda da kısaca ev temizliğine nereden başlanacağına değineceğiz . Başlarken yapmanız gereken ilk adım evi çepeçevre saran evin havasını temizlemek olacak yani bütün pencereleri açarak evinizi havalandırmalısınız.

Havalandırma işlemini gerçekleştirdikten sonra artık ikinci adıma geçebiliriz. Evdeki  tozları elektrik süpürgesiyle iyice alınız . Tozu almadan sakın yerleri silme işlemine geçmeyin . Toz alındıktan sonra yerleri silmeye geçmeyip. Sonrasın da camları sileceğiz. Camları silerken dikkat etmeniz gereken şeyler var buda büyük camları bezle silmemek. Artık eskisi gibi kimse geleneksel şekilde bez kullanarak cam silmiyor. En azından işi iyi bilenler diyelim . Peki camları nasıl silmeliyiz camları cam pelüşü dediğimiz bir aparatla iyice ıslatıyor. Şuraya dikkat etmelisiniz çok önemli hiç bir deterjan kullanmamalısınız sadece su olmalı. Cam pelüş ü ile camları ıslatarak cam çek pası ile camı hızlı bir şekilde çekin sadece bir kaç dakikada cam işini çözümlemiş olacaksınız. Camlarınız da hiç bir bez lekesi kalmayacak .

 Ev Temizliği Nasıl Yapılır? Son Dokunuşlar

Cam silim işlemini de gerçekleştirmiştik en son şimdi yapmamız gereken eşyaların tozlarını almak eşyalarımızın tozlarını alınca geriye sadece yerlerimiz kalacak . Toz alma işleminin ayrıntılarına girmiyorum hepinizin bu işlemi başarı ile gerçekleştirebileceği kanaatindeyim . Yerleri silmenin incelikleri var yalnız. En temel kural kovada bulunan suyu sık sık değiştirmeniz. Oda oda da suyu değiştirebilirsiniz. Bunu size bırakıyorum ama kovadaki su kirlenince mutlaka suyu değiştirin aksi halde yerde leke kalır. Kullanılan deterjanda çok önemlidir yer silim işleminde . Kullandığınız deterjan köpürmeyen cinsten olmalı ve amonyak bazlı olmalıdır. Aksi halde leke bırakır. Parkeler için sıvı Arap sabunundan daha iyi bir şey düşünemiyorum . Burada köpürme teorisini önemsemeyebilirsiniz ancak bunun dışındaki yerlerde mutlaka köpürmeyen cinsten Deterjan kullanmalısınız.

Aylık Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Aylık ev temizliği nasıl yapılır? Diye sorular alıyoruz sizlerden sıklıkla Aylık ev temizliği yapmak gerçekten de çok önemlidir. Bizim tavsiyemiz haftalık küçük dokunuşlar ile evinizi sürekli temiz tutmanızdır ancak en fazla ayda bir temizlik mutlaka yapmalısınız aksi halde altından kalkamayacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hem evinizdeki hijyen ortamı bozulduğu için çeşitli sağlık  sorunları ile de karşılaşabilirsiniz.

Diyarbakır da temizlik şirketleri

Diyarbakır da temizlik şirketleriDiyarbakır da temizlik şirketleri arıyorsanız Diyarbakır’ın en eski temizlik firması Diyarbakır Duru Temizlik İle çalışmanın ayrıcalıklarından faydalanın.

Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde 50 den fazla temizlik firması bulunmaktadır. Ancak bunlardan bir çoğu vergi levhası bulunmayan merdiven altı firmalardan oluşmaktadır.  Diyarbakır Duru Temizlik , temizlik sektörünün lider firması konumundadır. Öyle ki temizlik sektörünü oluşturan temizlik şirketi Diyarbakır Duru temizliktir. Diyarbakır da temizlik şirketleri serüveni Duru temizlik ile başlamıştır. Aklınıza gelebilecek tüm temizlik işlerini ilk gerçekleştiren firmayız. Verdiğimiz hizmetlerin en yaygın olanları Diyarbakır ev temizliği ve Diyarbakır inşaat sonrası temizliktir. Temizlik sektöründe Dış cephe temizliği , Fabrika temizliği  ,Okul temizlikleri , Büro temizlikleri , Koltuk yıkama hizmetleri verdiğimiz hizmetlerden diğerleridir. Diyarbakır temizlik şirketi olarak verdiğimiz hizmetlerin hepsinin hakkını vermenin peşindeyiz. Müşterilerimize iyi hizmet sunmanın bize yeni işler olarak döneceğinden eminiz. Diyarbakır temizlik sektörünün büyümesi ile birlikte Diyarbakır Duru Temizlikte büyüdü personel sayısını ve kalitesini arttırmaya başlayarak kendini geliştirdi. Yıllar içerisinde temizlik esnasında kullandığımız araç gereçler de gelişmeye ve değişmeye başladı.  Buda buna uyum sağlayan personellerin yetiştirilmesi ve sektörde kullanılmasına ihtiyaç oluşturdu. Diyarbakır temizlik sektöründe kendi personelini kendi yetiştiren tek firma özelliğine sahip firmayız. Sektördeki ihtiyaca ve müşteri beklentilerine göre yetiştirdiğimiz personellerimiz sektörün liderliğinde kalmamıza olanak sağlamıştır.

 Diyarbakır da Temizlik Şirketleri Fiyatları

Diyarbakır temizlik şirketleri fiyatları açısından farklılık gösteren bir pazardır. Bu farklılıklar işin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Söz gelimi şirket olmayan merdiven altı bir firma personellerini sigortalı yapmadığı için daha uygun fiyatlar vermektedir. Ancak bu durum günlük yevmiye usulüne göre personel çalıştırdığından dolayı devamlı bir kalite sunmasını engeller . Ayrıca ş kazaları gibi durumlarda müşterileriniz ciddi yükümlülükler altına sokabilir. Bunun yanında 4 kişinin yapacağı bir işi 3 kişiye yıkmakta maliyetin düşmesine neden olur . Elbetteki iş kalitesi de buna bağı olarak düşmektedir. Kullanılan temizlik malzemeleri de en adi malzemeler kullanılarak yapılabilir. Diyarbakır Duru Temizlik hiç bir şeyden kaçmadan müşterileri için en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Diyarbakır temizlik şirketleri fiyat listemizi tıklayarak inceleyebilirsiniz. Temizlik önerilerimizi okumak içinde instagram sayfamızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Temizlik Şirketi Diyarbakır

Temizlik şirketi Diyarbakır Diyarbakır’ın en eski temizlik şirketi olma özelliğini taşıyor. Diyarbakır temizlik şirketlerinin en iyisi ve en tecrübelisi.

Diyarbakır Duru Temizlik Diyarbakır’ın en eski ve köklü firması Diyarbakır temizlik sektörünün tartışmasız lideridir. Bu güne kadar 10 binlerce temizlik hizmeti gerçekleştirip tecrübesini zirvelere çıkarmıştır.

Diyarbakır ev temizliği, Diyarbakır Ofis temizliği ,Diyarbakır İnşaat sonrası temizlik, Diyarbakır Fabrika temizliği , Diyarbakır Dış cephe temizliği vermiş olduğumuz hizmetlerin başında gelir müşterilerimiz bizleri vermiş olduğumuz bu hizmetle ile tanırlar . Verdiğimiz hizmetlerin tümünde garantili işlem yapmaktayız. Müşterilerimiz işlerinin bitmesinden sonra gelip evlerini kontrol ederler , herhangi bir sorun yoksa ancak bundan sonra ödemeyi kabul ederiz. Yinede müşterilerimizin o anda fark etmediği sonradan fark ettiği durumlarda tekrar temizlik mahalline dönerek müşterimizin memnuniyetini sağlamadan oradan ayrılmayız.

Temizlik şirketi Diyarbakır dendiğinde aklınıza gelen ilk firmanın Diyarbakır Duru Temizlik olmasının sebebi de budur. Arkamızda asla mutsuz müşteriler bırakmayız. Diyarbakır temizlik şirketleri fiyatları içerisinde müşterilerimize ne iyi hizmet ve olanakları sunarak en uygun fiyatları sunuyoruz. Unutmayın her zaman en uygun fiyat garantisi veren firmalar size uygun fiyatlar vererek bir çok şeyden kaçınırlar ve sonrasında büyük zararlar görmenize neden olabilir.

 Temizlik Şirketi Diyarbakır Titiz Yaklaşımlarımız

Diyarbakır Duru Temizlik yaptığı temizliklerde olabildiğince titiz davranır. Ancak sadece yaptığı temizliklerde değil işin başından itibaren titiz davranmak gerekir. Personellerin işe alınması ve yetenekleri, Kullanılan temizlik malzemeleri ,Temizlikte kullanılan ekipmanlar bunların başında gelmektedir. Bütün bunların her birinde meydan gelebilecek en ufak bir aksaklığın toplam kalitemize yansıyacağından eminiz ve bunu asla göze alamayız. Bu yüzden sürecin tümünde gereken titizliği göstermekteyiz.

Temizlik Şirketi Diyarbakır denilince aklınıza kazınmak bizim işimize başlarken ki hedeflerimizin başında geliyordu . Şu anda bu hedefimize ulaştığımızı hissediyoruz. Talebi karşılamakta zorlandığımız için müşterilerimizden özür diliyoruz . Geçen yıla göre kapasitemize %20 arttırmamıza rağmen bu sen büyük bir yoğunluk oluştu önümüzdeki yıl bunu da göze alacağımızı müşterilerimize bildirmek isteriz. Bizi Pratik temizlikçim adlı instagram hesabımızdan takip etmeyi unutmayın .Orada sizler için sunduğumuz temizlik önerilerimizin hayatınızı kolaylaştıracağından eminiz.