Diyarbakır periyodik temizlik hizmetlerimiz sürekli müşterilerimizin faydalanabildiği bir nevi abonelik sitemini kapsamaktadır. Detaylar yazımızda.

Diyarbakır Periyodik temizlik hizmeti;İş yerinizdeki çalışma saatleri göz önüne alınarak belirlenen günlük zaman dilimlerinde verilen genel temizlik hizmetleridir. Amacımız Duru Diyarbakır Temizlik Şirketleri olarak Periyodik temizlik hizmetimiz ile siz müşterilerimizin temizlik hizmeti verilecek yerin konumuna ve önemine göre günlük, haftalık ve aylık olarak programlanan zaman dilimlerinde isteğe göre yapılır. Diyarbakır Temizlik Şirketleri-Periyodik temizlik yaşamımızın en temel unsurudur. Periyodik genel temizlik kendi içinde çalışma şekilleri ve projenin içeriğine göre farklılıklar gösterebilir. Periyodik temizliklerimiz ile ilgili ücretlerimizi öğrenmek istiyorsanız. Diyarbakır temizlik şirketleri fiyatları yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Metal ve ahşap eşyalar, masa, sehpa, koltuk, dolap, kapı ve lambirlerin tüm ahşap bölümleri gerekli temizlik malzemeleri ile temizlenir. Temizlik yapılırken masa üzerindeki evrakların dağılmamasına, bilgisayar, telefon, hesap makinesi gibi emtiaların zarar görmemesine özellikle dikkat edilir.

Çöpler alınmadan önce masa, sehpa üzerindeki kül tablaları temizlenir. Çöp sepetlerinden çöpler dikkatlice toplanır, çöp sepetlerinin poşetleri yenileriyle değiştirilir. Zeminlerin halı kısımları yüksek vakumlu elektrik süpürgeleriyle temizlenir, sert zemin bölümleri ise günlük paspas yapılır.

Lavaboların duvar ve zeminleri temizlenir, lavabo ve klozetler gerekli temizlik malzemesi ile temizlenerek dezenfekte edilir. Talep edildikçe sıvı el sabunu, tuvalet kağıdı, kağıt havlu gibi temizlik malzemelerinin eksikliklerinin giderilmesi firmamız elemanları tarafından yapılır, iş yerlerinin özelliğine göre bina girişi, cam kapılar, merdiven trabzanları ve asansörler temizlenir.

Hafta Sonu Genel Temizlik Hizmetleri

Hafta sonunda ihtiyaç ve isteğe göre yapılan bu hizmet zaman geniş olduğu için daha kapsamlı ve detaylı bir temizlik yapabilme imkanı sunar. Hafta içi yapılan Diyarbakır Temizlik Şirketleri-periyodik temizlik hafta sonu genel temizliğinde de aynen uygulanır. Ek olarak bütün çöp sepetleri ve kül tablaları ilaçlı suyla yıkanıp kurulanması, her gün temizlenmeye uygun olmayan depo v.b. yerlerin temizliği armatür, aplik, florasan, radyatör, yangın depo ve söndürücülerin temizliği demirbaş eşyalarda uygun olanlar yerlerinden çekilip bulunduğu yerlerin temizliği. Binanın metal veya ahşap kısımlarının ( kapı, masa sandalye, dolap, banko, duvardaki pano ve çerçeveler ) temizliği uygun mobilyaların temizlenip cilalanması, tavan temizliği yapılır.

Hafta sonu yaptığınız genel temizlik hizmetleri sizleri işinizden alı koymaz . İş akışınız bozulmadan temizlik işlemlerini profesyonel temizlik ekipmanlarımız ve personellerimiz ile gerçekleştiririz. Pazartesi işe başladığınız da tertemiz bir iş yeri ile karşılaşmış olursunuz. Üstelik sürekli temizlik personeli çalıştırma yükünden de kurtulmuş olursunuz. Yüksek maaşlar ve temizlik giderleri ödemeden bizimle yapacağınız anlaşmalar ile iş yerinizin temizlik sorununu  çözmüş olursunuz .

Firmamızın sunduğu Diyarbakır Temizlik Şirketleri-periyodik genel temizlik hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilir, keşif talebinde bulunabilirsiniz. Pratik temizlikçim adlı instagram hesabımızdan temizlik ile ilgili önerilerimizi de takip edebilirsiniz.

Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

/
Ev temizliği nasıl yapılır ? Ev temizliğine nereden başlanır?…