Duru Temizlik Diyarbakır temizlik şirketlerinin en eski ve en köklü firmasıdır. Diyarbakır temizlikçi ihtiyacının %50 sini tek başına karşılamaktadır.

Diyarbakır temizlik firması olarak uzun yıllardır halkımıza en kaliteli personeller ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmet veriyoruz.Bu süreç içerisinde kendimizi yenileyip her zaman Diyarbakır halkına daha iyi nasıl hizmet verebileceğimizi düşündük. Halkımızın beklentilerini,sahadaki deneyimlerimiz ile yoğurarak temizliğin her alanında var olduk.Diyarbakır temizlik malzemelerinin en kalitesini bizimle keşfetti.Yaptığımız tüm temizliklerde Diyarbakır temizlikçi piyasasının en iyilerini müşterilerimiz ile buluşturup en kaliteli hizmeti sunduk . Karşılık olarak müşterilerimizin teveccühünü kazandığımız gibi halkımızın büyük ilgisini gördük. Hizmet yelpazemizi her geçen gün biraz daha genişletiyoruz.

  Diyarbakır Temizlik Sektöründeki Hizmetlerimiz

Diyarbakır ev temizliği ile başladığımız hizmet yaşantımız temizlik alanında bir çok kola yayılmıştır. Bunlardan bazıları;Ev temizliği,Okul temizliği,cam temizliği,koltuk yıkama, havuz temizliği, periyodik temizlik,büro temizliği,dış cephe temizliği,bina ve merdiven temizliği,fabrika temizliği,villa temizliği hizmetlerini kapsamaktadır.Her biri özel profesyonellik gerektiren temizlik dallarında Diyarbakır temizlikçi alt yapısının en deneyimli personelleri kullanılmaktadır.

Diyarbakır temizlik sektörünün tüm alt yapısını oluşturan firmamız tüm teknolojik donanımlara sahiptir. Dış cephe temizliği için dağcı personellerimiz vinç ve asansör kullanan ekiplerimiz iş güvenlik kurallarına sonuna kadar uyar. Ev temizliği için evlerinize gönderdiğimiz personellerin sigortaları bulunur.İş güvenlik uzmanlarımızdan eğitim almışlardır. Müşterilerimizi hiç bir şekilde riske atmadan en iyi hizmeti sunmaktayız.

  Diyarbakır Temizlikçi Sektöründe Personellerimizin Ayrıcalıkları

Diyarbakır temizlikçi sektöründe 100 ün üzerinde irili ufaklı temizlik firması bulunmaktadır. Bir çoğunun herhangi bir standartı bulunmamaktadır. Duru Temizlik olarak Diyarbakır temizlik firmaları içerisinde en büyük ayrıcalığımız personellerimizden kaynaklanmaktadır. Personellerimiz Diyarbakır temizlik piyasasının en iyilerinden en yüksek ücretler ödenerek seçilir. Her biri özel eğitimlerden geçirilerek öncelikle müşterilerimiz ile iletişim becerileri yüksek olanlar tercih edilir. Bunlar daha sonra mesleki alanda yapacakları temizlik hizmetine göre yetiştirilir.Sonra sahada müşterilerimizin beğenisine sunulur. Müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda personellerimiz sahada çalışır başarılı olanlar ödüllendirilir. Başarısız olanlar ise elenir böylelikle evinize en iyi temizlik personellerini gönderdiğimizden emin oluruz.

Diyarbakır günlük temizlikte bu kadar ince eleyip sık dokuyan başka bir firmanın olmadığından emin olabilirsiniz. Sadece Diyarbakır Kayapınar temizlik şirketleri içerisinde değil tüm Diyarbakır’ın en iyi temizlik şirketi olduğunu iddia ediyoruz.