Duru Diyarbakır Temizlik Firması, ülkemizde sektöründeki çözümleriyle tartışmasız liderdir. Kullandığı teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde yaratmış olduğu çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

Firmamız Diyarbakır temizlik alanında hizmet vermekte olup özel kimyasal ve zararsız ürünlerle antibakteriyel temizlik üzerine kurulmuş bir firmadır.

Yaşam alanlarınızda sağlıklı bir hayat sürmek için en önemli şeylerden biri yaşadığınız alanın temizliğidir. Bu nedenle firmamız avrupadan ithal antibakteriyel hijyen sağlayıcı ürünlerle çalışmaktadır.

Duru Diyarbakır Temizlik Firması müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan, değişik sektörlerden müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirmektedir.

Bir çok kuruluş için en önemli sorun olan hizmet ve bilginin kontrolü, ayrıca personel gereksinimleri için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine “Sadece İsteyin” diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

Bizler Duru Diyarbakır Temizlik Firması olarak, müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değeri olan hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumaya, çalışanlarımızın ve bizle çalışanların gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız.

TSE, ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001 standartlarında eğitimli personeli ile verdiği; endüstriyel genel temizlik, dış cephe ve yüksek alan temizliği, okul ve kampus temizliği, Hastane temizliği, alışveriş merkezi temizliği, tarihi eser temizliği, özel alan temizliği bakım ve cilalama hizmetleri, cam temizliği, bitki bakımı ve çevre düzenlemesi, kurum ve kamusal açık alan temizliği ile dezenfeksiyon ve ilaçlama hizmetlerini müşterilerine en üst kalitede sunmayı ilke edinmiştir.

Detaylı bilgi için sayfamızın iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilir, Gerekli bilgileri alabilirsiniz. Duru Diyarbakır Temizlik Firması;20 Personel, 2 servis aracı,1 adet vinç, 2 adet zemin temizleme aracı, Detaylı temizlik ürünleri ve uzman kadrosuyla Dünyayı sizlere daha temiz bir hale getirmek için hizmetinizdedir.

DURU TEMİZLİK DİYARBAKIR TEMİZLİK ŞİRKETİ

DURU TEMİZLİK DİYARBAKIR TEMİZLİK ŞİRKETİ

Duru Temizlik Diyarbakır Temizlik Şirketi olarak aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız.