Temizlikte Yeni Trend Buharlı Temizlik

Temizlikte Yeni Trend Buharlı Temizlik

Buharlı temizlik artık herkes tarafından bilinen ve tercih edilen temizlik yöntemlerinden biri olmaya başladı.Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde buharlı temizliği ilk olarak biz halkımızla buluşturduk.

Doksanlı yıllar kimyasalların yıllarıydı herkeste ne kadar çok çamaşır suyu kullanırsanız o kadar hijyen sağlamış olursunuz algısı yaratılıp olabildiğince fazla çamaşır suyu,kireç sökücü,tuz ruhu satıldı ve devamında çeşitli kimyasallarla piyasa temizlik ürünlerine boğuldu genelde yabancı şirketlerin ülkemizdeki pazarı ele geçirmesiyle birlikte bize zararlı kimyasallar farklı tanıtılıp,ihtiyaç oluşturulup satıldı Avrupa bunun farkına bizden çok önce vardı artık ağır kimyasalların içme suyu kaynaklarını hayvanların doğal yaşam alanlarını yok ettiği herkes tarafından bilinmekte artık alternatif temizlik yöntemleri kullanılmaya başlamaktadır.Bunların başında  organik ürünler gelmektedir .Organik temizlik ürünlerine gelen talep her geçen gün artmakta Diyarbakır temizlik sektörü de kendini müşteri beklentilerine göre belirlemekte ve yeni alternatifleri göz önünde bulundurmak için çalışmaktadır buharlı temizlikte bu yöntemlerden bir tanesi olmaktadır.

Buharlı Temizlik Nerelerde Kullanılır ve Sağlık Açısından Avantajları Nelerdir.

Buharlı temizlik yerlerin silinmesi,fayansların silinmesi,koltuk ve halıların buhar yardımı ile antibakteriyel özelliğinin kullanımında ön plana çıkar

Buharlı temizlikte yüksek buhar gücü 100 dereceye kadar ulaşabilir bu hiç bir bakterinin yaşamasına olanak sağlamaz çünkü proteinler 50 derecenin üzerinde bozulmaya başlarlar buna bağlı olarak tüm bakterilerin yapısı bozulur ve yok olur bunu herhangi bir kimyasal kullanmadan başarmış olmak evde yaşayan tüm bireyler için oldukça önemli olduğu gibi doğa açısından da çok faydalıdır.

Kimyasalların bir çoğunun ağartıcı ve yıpratıcı özelliği bulunmaktadır oysa buharlı temizlikte koltuklar,halılar,stor perdeler hiçbir şekilde yıpranmadan ve renginde bir değişiklik olmadan temizlenir.

Kimyasallara avuç dolusu para ödemek zorunda kalmazsınız buharlı makinelerin evde kullanabileceğiniz tipte olanlarını oldukça uygun fiyata alabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz

Buharlı temizliğin yukarıda sıralamış olduğumuz avantajları temizlik sektörüne de yansımış bulunmaktadır .Duru Temizlik olarak bu alanda bir ilk olmanın gururunu yaşıyoruz Diyarbakır temizlik şirketlerinde yeni yeni meslektaşlarımızda bilinçli müşterilerimiz tarafından gelen talepler doğrultusunda buharlı temizlik olanaklarından müşterilerini yararlanmalarını sağlamaktalar ancak sizde bahsettiğimiz ev tipi olan değeri 150 TL  geçmeyen makinelerden elde ederek hem kendinizin hemde sevdiklerinizin sağlığını koruyabilir ve ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

Diyarbakır da temizlik şirketleri

/
Diyarbakır da temizlik şirketleri arıyorsanız Diyarbakır'ın…

Temizlik Şirketi Diyarbakır

/
Temizlik şirketi Diyarbakır Diyarbakır'ın en eski temizlik…
1 cevap

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] hijyenik bir ortam sunmuş oluyor. Buharlı temizlik ile daha fazla bil  almak istiyorsanız Temizlikte Yeni Trend Buharlı Temizlik adlı yazımızı […]

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir