Duru Temizlik Duru temizlik olarak; Diyarbakır Günlük temizlik hizmetini yaklaşık on yıldır deneyimli ve uzman ekibimizle vermekteyiz. Günlük temizlik hizmetimizin ayıntılarını aşağıda paylaştık.

Yazımıza geçmeden önce günlük temizlik ile  ilgili fiyatları öğrenmek istiyorsanız Diyarbakır temizlik şirketleri fiyatları adlı linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz.

Diyarbakır’da 2009’dan bu yana verdiğimiz hizmetlerin başında günlük temizlik hizmetleri gelmektedir.Ancak çalıştırdığımız personellerin bayan olmasından dolayı bir takım güvenlik sorunları yaşadık ve 2015 ile 2017 yılları arasında en az iki personel ile hizmet vermek zorunda kaldık

2018 yılının başından itibaren günlük temizlik ile yine müşterilerimizin hizmetindeyiz. Ev temizliğinde ; Cam silme işlemi,Duvar silme,Koltuk silme,Yer silme,Toz alma gibi tüm işlemleri kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek için elamanlarımız ile canla başla çalışıyoruz. Deneyimlerimiz size her gün daha iyi hizmet sunmamıza ön ayak oluyor.

Diyarbakır Günlük temizlik neleri kapsar ?

Günlük temizlik için tek personel göndeririz.

Personelimiz camlarınızın tamamını siler.

Elektrik süpürgesiyle yerler süpürülür.

Yerleriniz silinir.

Banyo tuvaletin yerleri,aynaları,duşa kabinleri silinir.

Genel olarak toz alınır.

Personeller Nasıl Dağıtılır Ve Saat Kaçta Evimde Olur?

Sabah  7:30/9 arasında servis araçlarımız dağıtıma çıkar güzergahları önceden öngöremediğimiz için müşterilerimize  yarım saat öncesinden bilgi verilir.

Personellerimizin Yaptıkları İşleri Nasıl Belirledik?

Personellerimiz yukarıda verilen işleri bitirmeden çıkmazlar.

Çıkış saati olarak herhangi bir saat belirlemiyoruz bunun sebebi ilk işe başladığımızda tüm işlerin yapılacağını söylüyorduk o zamanda bazı müşterilerimiz gece on bire kadar çalıştırıyorlardı,sonrasında saat beşe kadar mesai belirledik bu seferde müşterilerimiz işimiz bitmeden çıktılar diye serzenişte bulundular bütün bunlar dikkate alınarak işleri belirleyip ve bu işler doğrultusunda müşterilerimize karşı sorumluluk üstlenmeyi uygun bulduk.

Not;  Günlük temizlik için yukarıda belirtmiş olduğumuz işler normal evleri kapmaktadır,Villa ve dubleks evleri kapsamamaktadır

Günlük Temizliğe Gelen Personelleri Nasıl Belirleriz?

Tüm personellerimiz günlük temizlik işlerinde çalışmazlar içlerinde en pratik,deneyimli olanları seçilerek günlük temizliğe götürülür.

Personellerimiz sigortalıdırlar.

Müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak personellerimiz seçilir.

Duru temizlik olarak 2018 yılı içerisinde Diyarbakır da günlük temizlik hizmetlerimiz devam edecektir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni hizmetlerimiz yolda, bizi takip etmeye devam edin.


Youtube       İnstagram    Facebook           

 twitter


 

 

 

Diyarbakır inşaat Sonrası Temizlik Şirketleri

/
Diyarbakır inşaat Sonrası Temizlik Şirketleri , Duru temizlik…

Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

/
Ev temizliği nasıl yapılır ? Ev temizliğine nereden başlanır?…

Diyarbakır da temizlik şirketleri

/
Diyarbakır da temizlik şirketleri arıyorsanız Diyarbakır'ın…

Temizlik Şirketi Diyarbakır

/
Temizlik şirketi Diyarbakır Diyarbakır'ın en eski temizlik…

Diyarbakır Temizlik Elamanları En İyileri!!

/
Diyarbakır temizlik elamanları , en iyileri ,temizlik…