Duru TemizlikDiyarbakır merkez temizlik şirketleri  yaklaşık olarak 25 firma bulunmakta bunlardan Duru Temizlik dahil 5 firma profesyonel hizmet vermektedir.

    Diyarbakır Temizlik Sektörünün Tarihçesi 

Diyarbakır temizlik şirketleri’nin geçmişi 10 yıldır.İlk açılan temizlik şirketleri aile şirketi şeklinde çalışıp profesyonellikten tamamen uzaktır.2009’da Diyarbakır’ın temizlik şirketlerine ihtiyacını hissedip şirketimizi kurduk. Ne kadar doğru bir iş yapmış olduğumuzu anlamış olduk çok kısa bir süre sonra talebi karşılayamaz hale geldik. Bizden hemen sonra birer birer temizlik şirketleri açılmaya başladı.

Ancak açılan firmalar çok amatör şekilde çalıştıkları için açıldıkları gibi kapanmaya başladılar. Son yıllarda artık bir kaç firma tutunabilmeyi başardı.

İstanbul da ki büyük temizlik şirketlerini modelleyerek kurduğumuz firmamız kısa sürede ellinin üzerinde personel çalıştırmaya başlamış olduk. Servis araçlarımız,temizlik ekipmanlarımız ve sahip olduğumuz dış cephe temizliği için kullanılan vinçler ve asansörler ile yaklaşık 10 yıldır sizlerin hizmetindeyiz.

Diyarbakır’da temizlikle ilgili ilkler hep bizimle gerçekleşti ilk dış cephe temizliğini biz yaptık ve ilk Alışveriş Merkezi temizliğini’de biz gerçekleştirdik .Bizden önce Büyük alış-veriş merkezleri açıldığında veya dış cephe temizlikleri olduğunda Gaziantep den temizlik firmaları çağrılıyordu buda  halkımız için zaman kaybının yanında yüksek maliyetlerin oluşmasına neden oluyordu

Temizlik anlamında bir Duru Temizlikten öncesi birde sonrası var halkımız çok iyi hizmeti hem uygun fiyata satın almış oldu hemde zaman kaybını ortadan kaldırmış olduk. Diyarbakır merkez temizlik şirketleri içerisinde en yüksek standartlara ulaşmış olan firmamız profesyonel ekipmanları ve güler yüzlü personelleriyle halkımıza hizmet vermektedir.

Referanslarımızdan Bazıları

Yaptığımız işlerin içerisinde Ceylan Karavil Park Avm,Organize Sanayide bir çok fabrika,Yeni SGK binası,Adliye Dış Cephe temizliği,Sayısız iş yeri,Yeni açılan Diş Hastanesi yine sayısız banka şubesi yer almaktadır.Şu an Diyarbakır genelinde Altmışın üzerinde özel şirket temizliğini bize devretmiş durumda hem elemanların sigortaları iş güvenlikleri ve nitelikli personelleri arayıp bulmakla uğraşmadıkları  gibi aynı zamanda en iyi hizmeti almanın mutluluğunu yaşıyorlar

İstanbul merkezli Diyarbakır da bulunan bir çok firma abonelik sistemiyle aylık olarak bize bağlanmış durumdalar. Duru Temizlik olarak Diyarbakır merkez temizlik şirketlerinin en büyüğü olmanın mutluluğunu siz müşterilerimizle birlikte yaşıyoruz.