İnşaat sonrası temizliklere dikkat

İnşaat sonrası temizliklere dikkat! Temizlik şirketlerinin sayısının artmasıyla birlikte meydana gelen sorunlardan bahsedeceğiz.

Kalitesiz hizmet ve bunlardan doğan problemler buna karşı müşterilerimizi uyarmakla yükümlü buluyoruz .Bu yazımızda inşaat sonrası temizliklerde dikkat etmeniz gereken konulardan bahsedeceğiz. İnşaat sonrası temizliklerde dikkat etmeniz gereken hususları sıralayacağız.

Yepyeni bir ev aldınız evinizin her şeyi yepyeni dolapları,parkeleri,fayansları,pencereleri ve bütün yüzeyleri ancak eviniz yapılırken tavandan aşağı inen kireçler parkeleri kirletmiş. Mutfak dolapları dolap yapılırken içeride kesilen mobilya parçalarından tozlanmış,parkeler döşenirken içeride kesilen parkeler evin içerisinde duvarlardan tavana kadar her yerin tozlanmasına neden olmuş. Banyo ve tuvalet fayanslar döşenirken derz ve alçı kalıntıları fayanslara bulaşmış olacaktır. Temizlik şirketlerini araştırdınız ve içlerinden birisiyle anlaştınız. Evinize geldiler sadece kirli olan evinizde mutfak dolapları ve parkeleri yıkadılar. Dolapların şişmesine neden oldular veya elektrik süpürgesi ile tozları almadıkları için dolapların çizilmesine neden oldular. Banyo ve tuvaletlerde tuz ruhu kullanıp tesisatı çatlattılar.Yeni yapılan fayans aralarının boşalmasına neden neden oldular,parkeleri yıkayıp şişmesine neden oldular. bunlardan her hangi biriyle karşılaşma ihtimalinin çok yüksek olduğunu bilmeniz gerekiyor. Çünkü hiç bir temizlik firması denetlenmiyor. Bu bahsettiklerimiz küçük problemler bunun dışında kayıt dışı çalışan personellerin evinizde bir kaza geçirmesi durumda başınıza gelebilecekleri düşünmelisiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik Dikkatli Bir Şekilde Nasıl Yapılmalı?

  1. İnşaat sonrası temizlikte yapmanız gerekenlerin başında çalışan personellerin sigortalı olup olmadığını sormaktır. Bu çok önem teşkil eder.
  2. Yeterli personelin gönderilip gönderilmediğini araştırmalısınız 3+1 dairelere en az 3 ,4+1 dairelere en az dört personel gönderilmelidir. Başka bir değişle oda sayısından bir eksik personel gönderilmeli en az.
  3. Kullanılan ekipman yeterli olmalı elektrik süpürgesi,Kullanılan araç gereçler bezler,temizlik ürünleri kaliteli ve yeterli olması temizliğin kalitesini önemli ölçüde etkiler.
  4. Deneyimli personeller olması da çok önemlidir. Banyoları yapan personeller ayrı cam silenler ayrı mutfak dolaplarında uzmanlaşanlar ayrı olmalıdır. Çünkü her gün aynı işi  yapan kişiler o işte uzmanlaşır ve hata payları oldukça düşer bunu da köklü ve uzun süre bu işi yapan firmalarda bulabilirsiniz.
  5. Fiyatta size temizlik ile ilgili çok bilgi verir. Fiyatı çok düşük olan işler muhtemelen kalitesiz olacaktır. Çünkü her şeyin bir bedeli vardır bedelinin altında yapılan işlerde mutlaka bir şeyler eksiktir.

Duru Temizlik olarak inşaat sonrası temizliklerimiz ile ilgili bilgi almak istiyorsanız inşaat sonrası temizlik adlı sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

İnşaat sonrası temizliklere dikkat etmenizi yukarıda sıraladığımız tehlikeleri göze almamanızı kaliteli bir temizlik şirketiyle çalışmanızı öneriyoruz.

Diyarbakır inşaat Sonrası Temizlik Şirketleri

/
Diyarbakır inşaat Sonrası Temizlik Şirketleri , Duru temizlik…

Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

/
Ev temizliği nasıl yapılır ? Ev temizliğine nereden başlanır?…

Diyarbakır da temizlik şirketleri

/
Diyarbakır da temizlik şirketleri arıyorsanız Diyarbakır'ın…

Temizlik Şirketi Diyarbakır

/
Temizlik şirketi Diyarbakır Diyarbakır'ın en eski temizlik…

Diyarbakır Temizlik Elamanları En İyileri!!

/
Diyarbakır temizlik elamanları , en iyileri ,temizlik…