İş Yeri Temizlikleri Avantajlı Fiyatlar

İş yer temizlikleri avantajlı fiyatları ile Diyarbakır temizlik şirketleri içersinde en iyi çözüm ve planlamaya yapan Duru Temizlik iş yerlerinin tüm temizlik ihtiyacını karşılıyor.

İşletmelerinizin en önemli sorunlarından birisi müşteri veya misafirlerinize temiz ve güzel bir ortam sunmaktır. Bu ortam  içerisinde verdiğiniz hizmetin kalitesi ortaya çıkacak ve insanları kafasında iyi bir imaj oluşturmuş olacaksınız.Bunu yapabilmek için işletmelerin büyük bir çoğunluğu çok fazla emek ve para harcamakta ancak istedikleri sonuca ulaşmakta bir hayli zorlanmaktadırlar.Bunun nedenlerinin başında profesyonel ekiplerinin olmaması ve yeterli teknik donanıma sahip olmamaları gelmektedir.Diyarbakır temizlik sektörünün kurucusu olan firmamız bu konuda en deneyimli personel ve teknolojik ekipmana sahip olan şirketlerden bir tanesidir.Tamamen profesyonel ekipmanlar kullanılarak yetişmiş deneyimli personellerimiz sayesinde sizlerinde iş yerlerinizin havası değişecek böylelikle müşterilerinize daha iyi bir ortamda hizmet verme ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Ekonomik Çözümlerimiz;

Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde temizlik konusunda en ekonomik fiyatlar bizde personellerimizin deneyimli olması ve ekipmanları profesyonel bir şekilde kullanmamız bizi hızlandırdığı gibi iş gücünün azalmasına maliyetlerinde düşmesine neden olmaktadır. Mağazaların temizliği,Süper marketlerin temizliği,Plazaların iç ve Dış temizlikleri ,Büroların genel ve periyodik temizliklerini çok  ekonomik şekilde faydalanmaktadır faydalanmaktadır.

Periyodik olarak temizlik yaptığımız işletmelere kurduğumuz özel bir birim tarafından yönetilmekte müşterilerimize abonelik hizmeti sunarak onları büyük bir külfetten kurtarmış oluyoruz.Personel giderleri;Sigorta,iş güvenliği,ulaşım,ekipman,yemek giderlerinin her biriyle ayrı ayrı uğraşmanıza gerek kalmadan tüm bu işlerle şirketimiz ilgilenmekte ve en kaliteli hizmeti ayağınıza sunmaktayız.Bütün bu giderleri topladığınız zaman karşınıza çıkacak olan tutar bize ödeyeceğiniz miktardan çok daha fazla olacağından emin olabilirsiniz.Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde abonelik sistemini oluşturan bunun için ayrı bir departman kuran ve yatırım yapan tek firmayız 10 yıllık geçmişimizde oluşturmuş olduğumuz bu alt yapının meyvelerini müşterilerimiz ile birlikte toplamaktayız. Lokal temizlik hizmetlerimiz müşterilerimiz açısından çok daha ekonomik temizlik hizmetlerine ulaşmalarını sağlamaktadır.Örneğin sadece camlarınız mı kirli bunun için komple iş yerinizde komple temizlik yapmanıza gerek kalmıyor.Sadece camlarınızı sildiriyorsunuz. Böylelikle çok daha düşük bir maliyete istediğiniz hizmeti alma imkanını elde etmiş oluyorsunuz.


Youtube    İnstagram   Facebook

Google+    twitter


0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir