Duru temizlik olarak Diyarbakır’da inşaat sonrası temizlik hizmetini 2009’dan bu yana vermekteyiz. Konumuz inşaat sonrası temizliğin detayları olacak.

Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde insanların bizi tanıması inşaat sonrası temizliklerimiz ile oldu 2012’den sonra hızla büyüyen şehrimizde inşaatlar gün geçtikçe artmaya başladı ve köyden kente göçlerin artmasıyla birlikte hala devam etmektedir.

Halkımız Neden İnşaat Sonrası Temizliğe İhtiyaç Duyuyor?

Diyarbakır'da-İnsaat-Sonrası-Temizlik

Geçmişte konut ihtiyacı bu kadar fazla değildi sürekli yeni konutlar yapılıyor ve hiçbiri boş kalmıyor.

Yapılan Konutların %80 i 150 metrekareden büyük %35 i ise 170 metrekare ve üzeri dairelerin büyüklükleri işin içinden çıkılmaz bir hal almasına neden oluyor.

Yeni yapılan konutlarda kullanılan malzemeler çok kaliteli buda  profesyonel temizliğe olan ihtiyacın artmasına neden oluyor çünkü malzemeler çok pahalı ve yanlış bir şey yapıldığında faturası da ağır oluyor.

Yeni  inşaat malzemelerin piyasaya çıkmasıyla bunların temizliğinde yeni gelişmelerin ortaya çıkmasına neden oldu Örneğin tek yönlü açılan camlardan tutun yeni çıkan mutfak dolaplarına kadar bir çok malzeme ve yapı değişti bütün bunlara çözüm bulmak tabi ki Duru temizlik olarak bizim işimiz.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır ?

Yerlerin Silinmesi;

İnşaat sonrası evlerde yerlerde harçlar,asma tavan nedeni ile kireçler,derzler,boyalar ve hatta silikonlar olabilir.

Yerdeki bütün kalıntıları özel ıspatula ve jiletler ile kazınır bunu yaparken yüzeylerin zarar görmemesine çok dikkat edilir.

Ağır kimyasallar (Tuz Ruhu) kesinlikle kullanılmaz bunun yerinde derz kalıntılarını gidermek için asidi alınmış özel kireç sökücüler veya duruma göre konsantrasyonu azaltılmış kireç sökücü kullanılır.

Parkeler üzerindeki boya gibi kalıntılar arındırıldıktan sonra Arab sabunu bazlı ürünlerle silinir bu hem parkelerin parlak olmasını sağlar hemde iz kalmasını engeller.

Camların Silinmesi;

Camlar özel silikonlu cam ürünleri kullanılarak özel bıçaklar ile kazınır ve mikro fiber bezler ile silinir. Cam silme işlemiyle ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız Cam Temizliği adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Bunun yanında cam temizliğinde gliserin kullanımı yazımızda çok faydalı olacaktır. Cam temizliğinde Profesyonelleşmiş personellerimiz ile ilgili özellikleri merak ediyorsanız. Cam temizliğinde çalışan personellerimizin özellikleri adlı yazıyı da okuyabilirsiniz.

Duvarların Silinmesi;

Duvarlar özel Anway ürünleri ile silinir.Özellikle kağıtlar çok hassastır çok dikkatli bir şekilde silinip durulanır.

Duru TemizlikBanyo ve Tuvaletlerin Temizliği;

Duru temizlik olarak banyo ve tuvaletlere çok özen gösteririz tüm harç ,kireç kalıntıları kazınır,konsantrasyonu azaltılmış kireç sökücü ile fayanslar silinir.

Duşa kabinler Anway genel temizleyici ile silinir.

Diyarbakır’da inşaat temizliği Duru temizlikle kesinlikle çok daha kolay deneyimimize uzman kadromuza ve kaliteli personelimizle hizmetinizdeyiz.

Diyarbakır inşaat Sonrası Temizlik Şirketleri

/
Diyarbakır inşaat Sonrası Temizlik Şirketleri , Duru temizlik…

Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

/
Ev temizliği nasıl yapılır ? Ev temizliğine nereden başlanır?…

Diyarbakır da temizlik şirketleri

/
Diyarbakır da temizlik şirketleri arıyorsanız Diyarbakır'ın…

Temizlik Şirketi Diyarbakır

/
Temizlik şirketi Diyarbakır Diyarbakır'ın en eski temizlik…

Diyarbakır Temizlik Elamanları En İyileri!!

/
Diyarbakır temizlik elamanları , en iyileri ,temizlik…