Diyarbakır Ev Temizliği İş İlanları

Diyarbakır-Ev-Temizlik-is-ilanları

 

Duru Temizlik olarak 2009’dan beri halkımızın hizmetindeyiz Diyarbakır ev temizliği iş ilanlarını açmamızın nedeni personel ihtiyacımızı karşılamaktır.

Çalıştıracağımız personellerin deneyimli olması bizim açımızdan oldukça önemli fakat olmazsa olmaz değil şirketimizde bizim deneyimli personellerimizle birlikte ev temizliklerine başlayabilirler.Öncelikle her ne kadar ev temizliği basite alınmış bir iş gibi görünüp geçici bir meslek olarak görünse de aslında bilinmesi gereken bir çok şey var .Eğer bunları bilmeden eğitimini almadan evlere temizliğe giderseniz çok fazla efor sarf edip az iş yapmış olursunuz.Bu yüzden bu işi yapamayıp kısa sürede pes edersiniz.

  Ev Temizliğiyle İlgili Bilmeniz Gerekenler;

       Duru Temizlik olarak personellerimizi bir eğitimden gecirdiğimizi söylemiştik.

   Ev temizliğinde yerler silinirken;

Kullandığınız bezler çok önemlidir daha çok havlu tarzı bezler kullanılmalı ve parkeler uzun süre ıslak bırakılmamalıdır aksi halde parkeler kabarır ve çok büyük maliyetler ortaya çıkabilir.Bunun dışında kovanızın suyunu sık sık değiştirmeniz gerekmektedir değiştirmezseniz yerlerde iz kalır. Ve tekrar tekrar silmek zorunda kalırsınız. Kullandığınız temizlik malzemeleri köpük oluşturan malzemeler olmamalı köpükte yerde lekelerin kalmasına neden olabilir.

 Ev temizliğinde camlar silinirken;

Camlar silinirken yapılan hataların başında kullanılan bezler geliyor.Küçük bir maliyetten kaçılıp işe yaramayan bezler kullanmak size zarar çünkü leke bırakıyorlar bunu engellemenin yolu kaliteli cam bezleri kullanmak ve ayrıca mümkünse su yerine cam sil kullanmak çünkü özellikle Diyarbakirin suyu çok kireçli ve camlarda kireç lekesi kalabiliyor.Suyunuzun soğuk olmasida önemli tabi bütün bunlara dikkat ederseniz daha iyi sonuç alacaksınız

Ev temizliğinde koltuklar silinirken;

Koltukları silerken suyunuzun sıcak olması çok önemlidir.Sıcak su kullanıldığı zaman koltuklardan lekeler daha iyi çıkar. Aynı zamanda kullandığınız deterjanda önemli Kosla’nın halı yıkama için kullanılan deterjanını öneriyoruz ancak makinelerde olanı kullanın çünkü köpüklü su olunca leke kalır ve deterjanlı sıcak suyla sildikten hemen sonra kuru bezle silin nemli bir şekilde kurumaya bırakırsanız leke bırakacaktır yine kullandığınız bez çok önemlidir mutlaka mikro fiber bez kullanınız bu hem daha temiz olmasını sağlarken hemde daha az çaba sarf etmenize neden olur.

Diyarbakır temizlik iş ilanları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.Duru Temizlik olarak başvurularınızı beklemekteyiz.


Youtube  İnstagram Facebook

Google+ twitter


 Duru Temizlik; Diyarbakır temizlik şirketlerinin öncüsü.