Diyarbakır temizlik şirketleri fiyat konusunda birbirine çok yakın olmakla birlikte hizmetin niteliğine göre verilen hizmete göre farklılıklar göstermektedir.

Duru temizlik olarak Diyarbakır temizlik şirketleri fiyat listesi konusunda oldukça ekonomik fiyatları müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Ancak elbette ki bazı müşterilerimiz birinci sınıf bir temizlik istiyor tabi ki onların beklentileri de en az diğer müşterilerimiz kadar bizim için önem arz etmekte bu yazımızda genel olarak temizlik konusunda ki fiyatlar ile ilgili müşterilerimizi bilgilendirip uzun uzun araştırma yapmalarına gerek kalmadan piyasa ile ilgili genel bir kanılarının oluşmasını hedefledik umarım faydalı bir yazı olur ve müşterilerimiz faydalanmış olurlar

  1. İnşaat Sonrası temizlik fiyatları 300 TL den Başlıyor 450 TL ye kadar fiyatlar değişiyor ancak 300 TL ye yaptıracağınız inşaat sonrası temizliklerden verim alınamaz çünkü malzemeler ve personel kalitesi çok düşük 350 TL ortalama fiyat normal ve 450 TL ye profesyonel temizlik yapan tek firma bizim firmamız standart inşaat sonrası temizliklerden farkı endüstüriyel elektrik süpürgeleri,en iyi kalite temizlik malzemeleri ve en deneyimli personel kadrosu tabi ki işin kalitesi fark etmiş oluyor.
  2. Günlük temizlik hizmeti temizlik şirketlerinin % 10 gibi küçük bir kısmı vermekte günlük tek personel çağırırsanız evinize 120 TL gibi bir bedel isteniyor
  3. Yine ev temizliğinde 2 personel gönderilip daha kapsamlı bir temizlik yaptırmak istiyorsanız ortalama 200 TL gibi bir ücretle karşılaşacaksınız daha düşük maliyetler personelin sigortasından çalınma veya çocuk işçi gibi durumlar ile karşılaşmanıza neden olabilir .
  4. Koltuk yıkama hizmetleri 100 TL den başlıyor ancak kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız 150 TL gözden çıkarmanız gerekiyor .
  5. Büyük iş yeri temizlikleri kullanılan ekipman,iş yerinin genişliği ,kirliliği gibi durumlara göre fiyat belirleniyor ancak ekstra bir ekipman kullanılmıyor ise (Vinç) gibi personel başı ortalama 120 TL gibi bir fiyat oldukça makul olmakta

Müşterilerimizin unutmamasını istediğimiz kaliteli bir hizmetin asla ucuz olmayacağı ve bir maliyeti olacağıdır .Ucuz fiyatlar veren Diyarbakır temizlik şirketleri maliyeti kısmak için personel giderlerini azaltıp iş güvenliği ve deneyimsiz personel çalıştırma gibi eğilimler içerisinde bulunuyorlar bunun önüne geçebilmek için bilinçli olup temizlikçi çağıracağınız firmayı iyice araştırmanızı tavsiye ediyoruz.


Duru Temizlik Şirketi

Diclekent Mahallesi, 250. Sk. 16/B, 21070 Kayapınar/Diyarbakır, Türkiye

Telefon+90 532 570 30 38


 Duru Temizlik Yılmaz Güney Şubesi

 Peyas Mah, Tekya, Mapa Yolu, 307. Sk. D:Sitesi Altı, 21000 Kayapınar/Diyarbakır, Türkiye

Telefon+90 505 636 14 25